Новини

На бюджетній комісії 26.06.2017року

IMG 4340

IMG 4355

IMG 4337

IMG 4334

26 червня відбулося засідання постійної профільної комісії районної ради з питань бюджету (голова Василь Задорожнюк).

У роботі засідання взяла участь заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова, члени комісії, запрошені.

На райраду з РДА надійшов лист про те, що в червні 2017 року державним, обласним бюджетом та місцевими бюджетами району надані цільові субвенції районному бюджету.

Бюджетною комісією були розглянуті наступні пропозиції щодо внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.

Як прокоментувала начальник фінуправління РДА Олена Болотенко, пропонується збільшити  доходи загального фонду райбюджету на 993 056 грн., в тому числі по:

- субвенції Раухівській селищній раді по капітальному ремонту даху та спортивного залу з допоміжними приміщеннями  Будинку культури;

- субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на надання держпідтримки особам з особливими освітніми потребами;

- на придбання шкільного автобусу;

- на придбання тенісного столу для ЗОШ с. Чорногірка;

- на придбання посуду для ДНЗ с.Степанівка;

- на медогляд педагогів.

За дані пропозиції члени постійної комісії з бюджету, фінансово-економічних питань, інвестиційної діяльності та регуляторної політики проголосували одноголосно.

 

З нагоди Дня Конституції України та Дня молоді

IMG 4072

IMG 4092

IMG 4096

IMG 4104

IMG 4106

IMG 4079

IMG 4083

IMG 4084

26 червня в районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня Конституції України та Дня молоді.

Присутніх на урочистому заході привітала заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова.

« 28 червня 1996 року назавжди залишиться видатною подією в сучасній історії нашого народу. Україна обрала шлях незалежного розвитку та  закріпила це в Конституції. З прийняттям цього історичного акту український народ отримав найцінніше: право на самовизначення, а Держава стала незалежною, демократичною, суверенною та соборною.

Тож нехай це свято додає сил та впевненості для досягнення поставлених цілей. Бажаю всім нам приймати мудрі та виважені рішення, а також наполегливості, успіхів та нових звершень у роботі й житті!

 Хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, демократичні засади, що були закріплені Конституцією, стануть реаліями сьогодення».

 «Щорічно в останню неділю червня ми відзначаємо День молоді.  У житті немає пори прекраснішої, ніж молодість. Це час становлення, вибору професійного шляху, планування майбутнього.

Сучасні і освічені, ви – сьогодення нашого краю і його майбутнє. Ваша невичерпна енергія і завзяття, оптиміст і наполегливість знаходять втілення у бізнесі та виробництві, в науці, освіті, спорті, мистецтві, громадській і політичній діяльності. Сьогодні, як ніколи, нашій країні потрібні ваші успіхи, ваш оптимізм, віра в майбутнє і прагнення кращого. Потрібні саме ті якості, які властиві молодості і молодим.

З нагоди цього свята бажаю усім молодим людям міцного здоров’я, успіхів  у навчанні і роботі, у розбудові незалежної і демократичної держави. Творчих успіхів вам, натхнення та сил, щоб втілити в життя все до чого ви прагнете» .

Після привітання Валентина Володимирівна провела нагородження.

 Почесною відзнакою Березівської районної ради за багаторічну сумлінну працю, вагомі успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління, активну громадянську позицію та з нагоди відзначення Дня Конституції України нагороджені:

-Літвінова Інна Іванівна – заступник директора з навчально-виховної роботи Державного навчального закладу «Березівський професійний аграрний ліцей».

-Москалюк Віктор Олександрович – викладач спецдисциплін Державного навчального закладу «Березівський професійний аграрний ліцей».

Грамотою Березівської районної ради за багаторічну сумлінну працю, професіоналізм, сумлінне виконання посадових обов’язків, активну громадянську позицію та з нагоди відзначення Дня Конституції України нагороджується:

-Балан Олександр Олександрович– майстер виробничого навчання Державного навчального закладу «Березівський професійний аграрний ліцей».

Грамотою Березівської районної ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, досягнуті успіхи в наданні медичної допомоги населенню, активну громадянську позицію та з нагоди Дня Конституції України нагороджується:

-Кінарьов Микола Іванович – лікар загальної практики – сімейної медицини комунального закладу «Березівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

Грамотою Березівської районної ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, сумлінне виконання посадових обов’язків, активну громадянську позицію та з нагоди Дня Конституції України  нагороджується:

-Лук’яненко Олександр Олександрович – майстер виробничого навчання Державного навчального закладу «Березівський професійний аграрний ліцей».

В ході концерту виступили ансамбль «Феєрія», народний оркестр народних інструментів (керівник  та диригент Дмитро Красовський), Кіра Сербенюк та Олесандра Тимошенко, акробатичний етюд «Ритми літа» (тренер Світлана Дроган), ансамбль «Стожари», Володимир Піроженко (соло на акордеоні), ансамбль «Калинка», Ганна Захарчук та Анна Салада, Дарія Фаліна і Вікторія Циквас, Юлія Соловьова та Римма Хачатрян.

 

 

 

Три свята в школі №3

IMG 3595

IMG 3866

IMG 3877

IMG 3975

25 червня в Березівській школі №3 відбулося потрійне свято – 60 років навчальному закладу, випускний бал і вечір зустрічі випускників.

Шкільний майданчик з такої нагоди перетворився на казковий квітковий бал – в червоно-білих тонах, у великих кульках та пелюстках троянд.

Цьогоріч у школі 41 випускник, із них 4 медалістки: Поліщук Анастасія, Кічук Аліна  (золото), Грабовенко Анастасія, Іскра Валерія (срібло).

У урочистостях взяв участь депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян. Він зі щирими словами привітань звернувся до присутніх випускників, вчителів, педагогів-ветеранів, батьків та гостей. Школі з такої нагоди депутат подарував ноутбук.

 Директор ЗОШ №3 Наталія Шевченко висловила слова вдячності Князю Аршалуйсовичу за допомогу й турботу і вручила йому подяку.

Далі продовжилися вітання, подарунки, відзнаки… Від профкому і відділу освіти РДА начальник Ольга Гаврилюк подарувала школі годинник, керівник ФСК «Колос» Сергій Скворцов вручив набір спортінвентаря, директор ЦДЮТ Тетяна Клепанчук - картину, директор ДЮСШ Петро Ранкіч – кубок за спортивні здобутки. Також виступили депутат міської ради Петро Бонар, випускники різних років.

…І закружляли у вальсі випускники – як символ поколінь, що змінюються, а школа тим часом продовжує нести у світ розумне, добре, вічне. Нехай вам щастить!

Ремонт дороги до Зброжківки

IMG 3504

IMG 3491

IMG 3499

IMG 3494

IMG 3507

Як «Степовий маяк» інформував, 20 червня було заасфальтовано центральну дорогу у Зброжківці. Але ще потребувала уваги вкрай розбита дорога до села.

І ось, 24 червня депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук і депутат райради Володимир Житник оглянули хід ремонту дороги до Зброжківки.

За кошти державного бюджету, які залучені в район завдяки обласному депутату К.Хачатряну, здійснюється поточний дрібний ремонт цієї проїжджої частини. Роботи виконує ТОВ «Березівкаагрошляхбуд».

Того ж дня на прохання Князя Аршалуйсовича силами працівників ПП «ім. Богдана Хмельницького» (керівник Анатолій Бондаренко) проведено розчистку узбіч від чагарників.

За словами місцевих жителів, цей шлях не ремонтувався близько 40 років. За ремонт прозвучали слова вдячності на адресу обласного депутата.

Працювати для людей

DSC 8745

DSC 8740

DSC 8735

З нагоди Дня державної служби вітання приймав колектив управління соціального захисту Березівської РДА.

Задля цього до УСЗН завітала заступник голови районної ради Валентина Димова. Вона привітала працівників сфери соціального захисту від імені районної ради та депутатського корпусу. «Довіра до влади починається з державного службовця. Саме діяльність державних службовців, як посередників між владою і народом, має винятково важливе значення в розбудові державності. Ваша праця є важливою складовою утвердження у державі принципів законності, справедливості та захисту прав громадян», — відмітила у своєму вітанні Валентина Володимирівна. І побажала колективу УСЗН на чолі з начальником Миколою Моряком мудрості, поваги та довіри громадян і колег.

Крім цього, заступник голови районної ради виконала ще одну приємну місію. За багаторічну сумлінну працю, професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків, активну громадянську позицію Грамотою районної ради була нагороджена головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку УСЗН РДА Жанна Ярошенко.

Ремонт дороги у Розквіті

IMG 3063

IMG 3036

IMG 3055

IMG 3052

23 червня депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян і голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук відвідали Розквіт.

Керівники спільно з головою Розквітівської ОТГ Віталієм Лозовим оглянули хід робіт з капітального ремонту проїжджої частини вулиці Ювілейної. Роботи виконує ТОВ «Березівкаагрошляхбуд».

Капітальний ремонт профінансований за кошти обласного бюджету, які залучені в район завдяки обласному депутату К.Хачатряну.

«Частину вулиці ми відремонтували минулого року й пообіцяли, що знайдемо кошти, щоб закінчити цю дорогу. Те що обіцяли - виконуємо», прокоментував Князь Аршалуйсович.

Місцеві жителі, в тому числі й колишній сільський голова  з багаторічним стажем роботи Олександр Кнорр, дякували за нове асфальтове покриття.

Відзнака для юних акробатів

DSC 8593

DSC 8602

DSC 8604

DSC 8606

22 червня голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук і заступник голови райради Валентина Димова провели зустріч з юними вихованцями та тренером-викладачем відділення спортивної акробатики Березівської ДЮСШ Сітланою Дроган.

Віталій Леонідович подякував їм за вагомі здобутки – призові місця - завдяки чому прославляється наша талановита Березівщина.

Голова районної ради вручив Світлані Олександрівні Почесну відзнаку Березівської районної ради  за особистий внесок у підготовку та забезпечення умов щодо участі вихованців у різноманітних змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівня. А від депутата Одеської обласної ради Князя Хачатряна та голови районної ради Віталія Мосійчука  юним спортсменам – Владиславу Боцуляку, Михайлу Онишко, Аліні Драмашковій, Дар’ї Маціборко та Даяні Московій  було вручено грошову винагороду.

Тренер спільно з дітьми щиро подякувала за турботу й підтримку.

Як профінансувати юних спортсменів?

IMG 2973

IMG 2968

IMG 2999

IMG 2952

IMG 2956

IMG 2983

IMG 2995

22 червня відбулося засідання постійної комісії Березівської районної ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, спорту та туризму (голова Андрій Шимко).

У роботі засідання взяла участь заступник голови районної ради Валентина Димова, начальник відділу освіти РДА Ольга Гаврилюк, директор ДЮСШ Петро Ранкіч, тренери Оксана і Валентин Науменки, Світлана Дроган, Ігор Шелестов, депутати райради.

На порядку денному розглядалося питання щодо пошуку джерел фінансування вихованців ДЮСШ секції спортивної акробатики та карате.

Тренери розповіли про вагомі здобутки своїх вихованців – призові місця на всеукраїнських та міжнародних змаганнях та про вартість участі в них. Нині поїздки спортсменів на змагання фінансуються за кошти батьків, спонсорів та з районного бюджету. Але коштів при цьому бракує, держава ж фінансує спортсменів починаючи з 18-річного віку.

У ході конструктивного діалогу було вирішено підготувати листа-звернення на адресу  профільного міністерства, народного депутата України І.Фурсіна, в обласну раду з проханням про фінансування вихованців Березівської ДЮСШ, учасників міжнародних змагань. 

У День Великої Скорботи

DSC 8489

DSC 8535

DSC 8500

DSC 8526

DSC 8545

DSC 8574

22 червня Україна відзначала скорботну дату. Саме цього дня, 76 років тому, у 1941 році розпочався радянсько-німецький збройний конфлікт тривалістю майже 4 роки у рамках Другої світової війни.

З цієї нагоди у Березівці відбувся пам’ятний захід. Віддати данину пам’яті цій важливій переломній даті в нашій історії зібралися керівництво району, представники установ, організацій міста, військові, березівчани. Хода пройшла до Стели на Алеї Слави.

Біля пам’ятника солдату-визволителю, які загинули під час визволення Березівки від нацистських загарбників відбувся мітинг-реквієм. У заході взяли участь заступник голови районної ради Валентина Димова, голова районної ради ветеранів Микола Сєбов, депутати районної та міської ради та ін.

«У перші дні окупації нацистські загарбники розстріляли майже 15 000 мирних громадян, яких пригнали в Березівку з Одеси та Бесарабії. Наш район був окупований 28 місяців і 12 днів. Близько 500 воїнів-березівчан не повернулися з фронту. Близько 300 мирних громадян розстріляні нацистськими загарбниками на території Березівського району» — таку трагічну хроніку присутнім нагадала ведуча заходу, художній керівник РБК Анна Салада. На знак пам’яті про всіх борців, які в час війни визволяли рідну землю від загарбників та у скорботі за мільйонами невинних жертв війни присутні схилили голови під час хвилини мовчання.

Наприкінці мітингу присутні поклали квіти до пам’ятника.

Нарада з головами місцевих рад

IMG 2856

IMG 2870

IMG 2862

IMG 2881

IMG 2886

IMG 2910

21 червня заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова провела нараду із міським, селищним та сільськими головами.

Відповідно до порядку денного на засіданні було розглянуто низку актуальних питань.

Стосовно необхідності забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб та молоді з їх числа доповіла начальник служби у справах дітей РДА Наталія Удовиченко.

Головний лікар КЗ «Березівська ЦРЛ» Віталій Паданєвич поінформував про порядок виділення коштів з місцевих бюджетів на придбання квартир для лікарів - хірургів та педіатра шляхом розроблення та прийняття відповідних місцевих програм «Здоров’я».

З клопотанням про  виділення коштів з місцевих бюджетів на забезпечення місць найбільшої концентрації скоєння корисливо-насильницьких злочинів, незаконних володінь транспортними засобами та інших кримінальних правопорушень, вчинених у громадських місцях, освітленням, або додатковим освітленням, обладнання таких місць камерами відео-спостереження виступив заступник начальника Березівського відділення поліції Віктор Марчук та помічник прокурора Олександр Магдесян.

Член бюджетної комісії, депутат районної ради, директор  Березівської районної державної лабораторії ветеринарної медицини Костянтин Посмітний ознайомив присутніх з питанням про виділення коштів на утримання установи та представив присутнім відповідні розрахунки необхідні для фінансування державної ветеринарної медицини Березівського району до кінця 2017 року.

Щодо затвердження програми по локалізації та ліквідації амброзії полинолистої на території Березівського району протягом 2017-2022 років доповів провідний спеціаліст-державний фітосанітарний інспектор Сергій Романець.

Наприкінці присутні ознайомилися з інформацією про виділення коштів з місцевих бюджетів на закупівлю через електронну систему публічних закупівель Prozorro автоматизованих робочих місць для оформлення та видачі біометричних документів та побудови каналів зв’язку Національної системи конфіденційного зв’язку для ЦНАП.

«Усі підняті та розглянуті теми є питаннями соціального значення. За результатами першого півріччя сільські ради зможуть скорегувати свої бюджети та у разі ії перевиконання спрямувати кошти на вирішення цих проблем», сказала В.Димова.

 Голови місцевих рад району з розумінням поставилися до проблеми фінансування наведених потреб, найближчим часом розроблять відповідні місцеві програми та розглянуть можливість їх фінансування  на своїх чергових сесіях.

Взаємодія місцевих рад і поліції

11 1

IMG 2917

IMG 2932

IMG 2924

21 червня в Березівському районному відділенні поліції прийом громадян провів заступник начальника ГУНП в Одеській області, полковник поліції Костянтин Гейко.

Після прийому він провів робочу зустріч із заступником голови Березівської районної ради Валентиною Димовою.

Обговорювалися питання взаємодії органів місцевого самоврядування району з поліцією.

Валентина Володимирівна повідомила, що районною радою прийнята відповідна програма. А Костянтин Григорович поінформував про заплановане виділення районній поліції нових автомобілів (з рацією, проблисковим маячком і планшетом) для оперативного реагування на порушення закону.

Крім того наголошувалося на необхідності облаштування камер відеоспостереження на головних в’їздах-виїздах з райцентру для зручного пошуку правопорушників. Камери запропоновано встановлювати з місячним архіватором, з функцією нічного бачення, з розпізнаванням номерних знаків на авто та облич перехожих.

Також мова йшла про кадрові питання щодо набору співробітників до поліції.

 

Для юних акробатів

IMG 2842

IMG 2827

11 2

IMG 2834

IMG 2824

Для юних акробатів

20 червня депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук і депутат райради Володимир Житник відвідали Раухівський будинок культури, де тренуються вихованці секції спортивної акробатики ДЮСШ (тренери Оксана і Валентин Науменки).
Юні акробати примножують спортивну славу Березівського району, здобуваючи призові місця на змаганнях всеукраїнського і міжнародного рівня, але при цьому тренувальна база акробатів потребує оновлення.
Керівники поспілкувалися з Валентином Науменком, обговорили проблемні моменти і шляхи їх вирішення.
Так, за кошти обласного бюджету (200 тис грн.), які залучені в район завдяки депутату обласної ради К. Хачатряну, буде закуплено спортивний інвентар (гімнастичний килим для вільних вправ) для тренувань акробатів.
Валентин Науменко щиро подякував обласному депутату, голові районної ради та депутатському корпусу за допомогу та постійне сприяння у вирішенні нагальних питань.

Ремонт дороги у Зброжківці

IMG 2792

IMG 2803

IMG 2769

IMG 2779

IMG 2781

20 червня депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян і голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук відвідали село Зброжківку, де оглянули процес ремонту центральної дороги. Роботи виконує ТОВ «Березівкаагрошляхбуд».

«Від місцевих жителів надійшло звернення на моє ім’я, а також на голову райради Віталія Мосійчука та  Новоселівського сільського голову - Юрія Якименка щодо вирішення проблеми з дорогою, про яку вже років 30 як забули», прокоментував Князь Аршалуйсович.

Капітальний ремонт профінансований частково за кошти обласного бюджету, які залучені в район завдяки обласному депутату К.Хачатряну, а частково - за кошти бюджету Новоселівської сільської ради.

Ремонт дороги вдалося здійснити завдяки спільній співпраці обласного депутата, голови райради та сільського голови.

Нагадаємо, в селі Новоселівці в цьому році також було заасфальтовано центральну вулицю (про це «Степовий маяк» писав 25 березня поточного року).

 

Вітання медичним працівникам

DSCN8216

IMG 1927

IMG 1951

IMG 2011

IMG 2032

IMG 2242

IMG 2297

IMG 2325

16 червня в районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника.  

В урочистостях взяли участь голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, заступник голови райради Валентина Димова, представники місцевої влади, запрошені та гості.

Першим слово для привітання надали голові районної ради Віталію Мосійчуку, який зі щирими словами вітань і побажань звернувся до представників галузі охорони здоров’я району.

Мосійчук Віталій Леонідович вручив нагороди Одеської обласної ради - Почесну грамоту Одеської обласної ради за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток охорони здоров’я населення району, високий професіоналізм, вірне служіння ідеалам добра та людяності та з нагоди відзначення Дня медичного працівника отримав Бзнуні Геворг Робертович - завідуючий терапевтичним відділенням комунального закладу «Березівська ЦРЛ», цінний подарунок – наручний годинник з символікою Одеської області отримала Ірина Кондрашова – головний лікар комунального закладу «Березівський районний центр первинної медико- санітарної допомоги».

Також Ірина Миколаївна Кондрашова та Бондаренко Олена Олександрівна – медична сестра приймального відділення КЗ «Березівська ЦРЛ» були нагороджені  Почесною відзнакою Березівської районної ради за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток охорони здоров’я населення району, високий професіоналізм, вірне служіння ідеалам добра та людяності та з нагоди відзначення Дня медичного працівника.

Керівник громадської приймальні народного депутата України Миколи Скорика Тетяна Патраманська привітала присутніх від імені Миколи Леонідовича та обласного депутата Князя Хачатряна, поінформувала про велику роботу, що здійснює Князь Аршалуйсович для вчасної виплати медикам зарплати, забезпечення обладнанням медзакладів та їх благоустрою.

Цінними подарунками від депутата Одеської обласної ради К. Хачатряна нагороджені:

Кондрашова Ірина Миколаївна - головний лікар комунального закладу «Березівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»

Бзнуні Геворг Робертович – завідуючий терапевтичним відділенням комунального закладу «Березівська центральна районна лікарня»

Василенко Оксана Тарасівна – головна медична сестра комунального закладу «Березівська центральна районна лікарня»

Овсянник Людмила Іванівна – головна медична сестра комунального закладу «Березівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»

Гоголь Оксана Сергіївна – старша медична сестра хірургічного відділення комунального закладу «Березівська центральна районна лікарня»

Бевз Тетяна Олексіївна – старша медична сестра терапевтичного відділення комунального закладу «Березівська центральна районна лікарня»

Мураховська Світлана Дмитрівна – старша медична операційна сестра комунального закладу «Березівська центральна районна лікарня»

Шевченко Наталія Вікторівна – старша медична сестра поліклінічного відділення комунального закладу «Березівська центральна районна лікарня»

З привітаннями звернувся до медиків директор ПП «Чеське» Василь Швець і передав подарунки  і квіти.

Вітальне слово було надане головному лікарю КЗ «Березівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Ірині Кондрашовій, в.о. завідувача Березівського відділення «Одеського обласного лабораторного центру МОЗ» Ларисі Селівановій, головному лікарю КЗ «Березівська ЦРЛ» Віталію Паданєвичу.

 «Висловлюю щиру подяку та повагу депутату обласної ради Князю Хачатряну за допомогою якого були залучені кошти з обласного бюджету для вирішення актуальних питань сільської медицини. А саме – капітальний ремонт та заміна вікон в амбулаторії Раухівки, ФАПах Шевченкового, Петрівки, Златоустового, Яснопілля, Степанівки, капітальний ремонт приміщення дитячої консультації. Висловлюю подяку голові районної ради Віталію Мосійчуку та депутатам районної ради за постійну підтримку. За кошти районного бюджету придбано електрокардіографи, пульсоксиметри, холодильники для зберігання вакцини, виділені кошти на придбання туберкуліну. Висловлюю подяку міському голові Валерію Григорашу та депутатам міської ради за виділення коштів на придбання електрокардіографа, глюкометрів, бактерицидних ламп та пульсоксиметрів. Дякую головам сільрад за підтримку медицини села. Щиро дякую обласному депутату Князю Хачатряну, голові районної ради Віталію Мосійчуку, депутату райради Віктору Гришакову, керівнику ПП «Чеське» Василю Швецю за надання благодійної допомоги на святкування Дня медика та придбання відеопроектора, який необхідний для інформаційно-профілактичної роботи», сказала І. Кондрашова.

Почесні грамоти Департаменту охорони здоров’я ОДА головний лікар КЗ «ЦРЛ» Віталій Паданєвич вручив Кучерявому Миколі Петровичу - терапевту терапевтичного відділення ЦРЛ та Балановській Валентині Іванівні - операційній медсестрі ЦРЛ.

В ході концерту виступили Римма Хачатрян, Віктор Димов, юні акробати (тренер Світлана Дроган), Олена Жуковська, Олександр Христич (соло на електрогітарі), Галина Шпарталова (гумористична мініатюра), Олена Бондаренко, медичні працівники терапевтичого  і дитячого відділень з гумористичною мініатюрою, тріо Степанівського СБК, тріо РБК «Мальви», ансамбль «Веселка» Степанівського СБК.

 

15-та сесія Березівської районної ради

IMG 1800

IMG 1763

IMG 1841

IMG 1873

IMG 1866

IMG 1852

15 червня відбулося засідання чергової сесії Березівської районної ради, яке провів голова районної ради Віталій Мосійчук.

У роботі засідання взяли участь депутати Одеської обласної ради Олександр Адзеленко, Князь Хачатрян, заступник голови райради Валентина Димова, депутати, запрошені.

Порядок денний передбачав розгляд 26 питань. Оскільки перед сесією на засіданнях профільних постійних комісій питання були ґрунтовно опрацьовані депутатами, то сесія тривала оперативно і конструктивно.

Серед розглянутого депутатами був звіт про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Березівського району за 2016 рік і затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Березівського району на 2017 рік.

Про звіт райдержадміністрації про виконання районного бюджету Березівського району за 2016 рік доповідач начальник фінансового управління РДА Олена Болотенко.

Також депутати затвердили районну  програму забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб та молоді з їх числа на 2017-2018 роки. Внесли зміни до рішення районної ради від 23 грудня 2016 року № 105-VІІ «Про районний бюджет Березівського району на 2017 рік»

Ухвалено рішення з питань:

Про виконання програми розвитку культури Березівського району за 2012-2016 роки і її затвердження на 2017-2021 роки.

Про затвердження районної цільової програми запобігання серцево-судинних і судино-мозкових захворювань в Березівському районі Одеської області на 2017-2018 роки

Про затвердження районної програми по локалізації та ліквідації амброзії полинолистої на території Березівського району протягом 2017-2022 років»

Про затвердження районної «Програми охорони державної таємниці в Березівському  районі на 2017 - 2020 роки»

Про затвердження нової редакції Програми оздоровлення та відпочинку дітей в Березівському районі на період 2014-2018рр.

Про внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2016 року № 93-VІІ «Про затвердження районної програми сприяння забезпечення публічної безпеки та правопорядку на території Березівського району на 2017-2019 роки»

Про внесення змін до рішення районної ради від 18 грудня 2014 року № 350-VІ «Про затвердження районної цільової програми мобілізаційної підготовки та мобілізації місцевого значення, забезпечення заходів пов’язаних із виконанням військового обов’язку, призовом громадян України на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2015-2018 роки»

Про внесення змін до рішення районної ради від 27 грудня 2013 року № 286-VІ «Про затвердження районної цільової програми розвитку цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки Березівського району Одеської області на 2014-2017 року»

Про інформацію заступника керівника Комінтернівської  місцевої прокуратури Одеської області про роботу прокуратури у 2016 році

Про надання згоди на передачу з балансу КЗ «Березівська центральна районна лікарня» медичного обладнання на баланс  КЗ «Березівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»

Про затвердження списку присяжних у Березівському районі

Про умови оплати праці керівників районної ради та працівників апарату районної ради

Про план роботи Березівської районної ради на 2017 рік

Про затвердження розпоряджень районної ради, прийнятих в міжсесійний період

Затверджено складу кращих працівників району та трудових колективів для занесення на районну Дошку Пошани в 2017 році

Було проголосовано і звернення депутатів Березівської районної ради до Президента України Порошенка П.О., Голови Верховної Ради України Парубія А.І., Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. щодо недопущення скасування мораторію на продаж сільськогосподарської землі.

Натомість звернення депутатів Березівської районної ради до Президента України Порошенка П.О., Голови Верховної Ради України Парубія А.В. щодо недопущення дискримінації за мовною ознакою та заборони святкових дат після обговорення вирішено розглянути на наступній сесії, перед цим вивчивши на постійних комісіях.

В ході сесії по темі питань порядку денного виступали обласний депутат Олександр Адзеленко, депутати райради Ігор Соловйов, настоятель храмів Березівського округу, голова Громадської ради Петро Ляшик.

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Червень 2017 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30