Новини

Страшна ціна мирного неба

DSC 2717

DSC 2711

DSC 2720

DSC 2734

DSC 2709

У п’ятницю, 22 червня, відзначався День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Цього дня біля пам’ятника воїнам-визволителям в Березівці відбувся мітинг скорботи і пам’яті, присвячений 77-ій річниці цієї страшної дати.

Звістка про початок Великої Вітчизняної війни багатьох людей застала зненацька. Тоді, у недільний ранок 22 червня 1941 року, розпочалася страшна кровопролитна боротьба з окупантами, яка тривала довгих 4 роки — з 1941 по 1945 роки. За цей час війна забрала життя кожного п’ятого українця.

Вшанувати пам’ять жертв війни зібралися в.о. голови РДА Сергій Лоскутніков, заступник голови районної ради Валентина Димова, голова Березівської міської ОТГ Валерій Григораш, голова районної ради ветеранів Микола Сєбов, ветеран Другої Світової війни Павло Бреза з Вікторівки, секретар міської ради Сергій Шевченко, представники установ, організацій, молодь, жителі міста.

Трагічні факти цієї скорботної дати нагадала присутнім ведуча, директор РБК Алла Піцул. Нас відділяє від цієї дати 77 років, але цей надзвичайно важливий подвиг наших дідів і прадідів назавжди залишиться в пам’яті народу як приклад жертовності, мужності, відваги та любові до Батьківщини.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять мільйонів загиблих в роки Другої Світової війни та тих героїв, які віддали своє життя за незалежність і цілісність України.

Завершився мітинг покладанням квітів до пам’ятника визволителям. Вічна пам’ять героям, які загинули в боротьбі за свободу нашої держави та рідного краю!

Нові двері та оргтехніка для первинної медицини

1ро

2ро

3ро

4ро

21 червня депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук і в.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков відвідали Березівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги.

Нещодавно в ЦПСМД м. Березівка було встановлено нові вхідні двері, а також двері в кабінетах.

Крім того, в контексті вимог реформування медичної галузі, зокрема, оснащення сучасним обладнанням закладів охорони здоров’я для ефективної роботи з пацієнтами, придбано нову оргтехніку (ноутбуки, принтери та плазмовий телевізор).

Оновлення здійснено за кошти обласного бюджету, які залучені в район завдяки обласному депутату Князю Хачатряну.

Головний лікар закладу Ірина Кондрашова продемонструвала керівникам виконаний обсяг робіт і нове оснащення й висловила щиру вдячність К. А. Хачатряну, В. Л. Мосійчуку та С. Д. Ласкутнікову за турботу та допомогу в роботі Центру.

З нагоди ювілею державної служби

1дер

2дер

3дер

4дер

21 червня у великій залі відбулися урочистості й концерт з нагоди Дня державної служби, якій цьогоріч виповнилося сто років.

На захід були запрошені державні службовці району та шановні ветерани галузі, що нині знаходяться на заслуженому відпочинку.

Ветеранів присутні привітали оплесками та запросили до центру зали, як гідний приклад молодому поколінню. Це Ольга Абдірова, Лідія Абрамович, Інна Арват, Анатолій Бурдейний, Надія Васильєва, Любов Волкова, Наталія Герескул, Світлана Грищенко, Віра Деде, Віктор Деремук, Людмила Дітковська, Ліна Ємельяненко, Любов Іванова, Людмила Іванова, Сергій Іщенко, Йосип Карич, Любов Керкадзе, Інна Кізима, Олексій Коломієць, Тетяна Колісніченко, Клавдія Коржова, Олександр Крохмаль, Ніна Крохмаль, Лідія Лабунська, Олена Лаврентьєва, Лариса Лебеденко, Олександр Літвіненко, Ольга Марценковська, Ольга Новікова, Валентина Осипенко, Катерина Осіпова, Світлана Пасічник, Тетяна Патраманська, Микола Проценко, Галина Плотнікова, Галина Сергієнко, Світлана Скворцова, Лілія Скульська, Олександр, Студинський, Людмила Федченко, Наталія Хромова, Людмила Чернозубенко.

Від керівництва району ветеранам були вручені квіти.

Далі до присутніх зі щирими словами привітань та побажань всього найкращого звернулися в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков, заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова.

Потім Сергій Данилович і Валентина Володимирівна провели нагородження.

Спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради нагороджені: головний спеціаліст відділу діловодства та контролю апарату РДА Ксенія Возна; начальник відділу культури РДА Жанна Глазова; головний спеціаліст юридичного відділу апарату РДА Костянтин Лисак; головний бухгалтер управління Державної казначейської служби України в Березівському районі Катерина Максименко; начальник відділу доходів фінансового управління РДА Неля Недомовна; головний спеціаліст відділу грошових виплат та компенсацій УСЗН РДА Ольга Романенко; завідувач сектору молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту РДА Наталія Скиба; начальник відділу з питань комунікацій з громадськістю РДА Сергій Чернецький; начальник фінансово-економічного відділу – головний бухгалтер Березівського об’єднаного управління ПФУ Євгенія Щербина.

В ході концерту з вокальними номерами виступили ансамбль «Калинка», Римма Хачатрян, Юрій Салада, Юлія Соловйова, Віктор Синенко, Юлія Харченко.

Оргкомітет до Дня Конституції і Дня молоді

IMG 9926

IMG 9933

IMG 9932

20 червня в малій залі засідань відбулося засідання оргкомітету щодо відзначення в районі Дня молоді і Дня Конституції.

Засідання провів в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков за участі голови Березівської районної ради Віталія Мосійчука, заступника голови райради Валентини Димової, членів оргкомітету.

У вівторок, 26 червня, планується проведення урочистостей і святкового концерту в районному Будинку культури.

Крім того, з нагоди цих двох свят пройдуть тематичні зустрічі в СОУПі. В бібліотеках району будуть організовані книжкові виставки та заходи в навчальних закладах району.

На розширеній апаратній нараді 18.06.2018р.

22жжж

33жжж

11жжж

18 червня відбулася розширена апаратна нарада, яку провів в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков.

У роботі наради взяли участь голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, заступник голови райради Валентина Димова, сільські голови, керівники установ та структурних підрозділів.

З першого питання порядку денного – Про виконання делегованих повноважень за 6 місяців 2018 року та хід виконання Указу Президента України від 07.02.2008 року № 09/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення громадян до органів державної влади та місцевого самоврядування» у виконавчому комітеті доповів голова Демидівської сільської ради Володимир Дубінін.

Про хід відпочинку та оздоровлення дітей на території району поінформувала начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Ольга Гаврилюк.

Про використання субвенції з державного бюджету на придбання житла дітям-сиротам та особам з їх числа повідомила начальник служби у справах дітей РДА Наталія Удовиченко.

Начальник Служби порятунку ГУ ДСНС України в Одеській області доповів Олександр Блінов акцентував увагу на стані протипожежного водопостачання на території об’єктів різних форм власності.

Підсумовуючи нараду, в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков висловив подяку на адресу директора ТОВ «АФ «Маяк», Героя України Зінаїди Гришко за допомогу дитячому оздоровчому табору «Чайка». Наголосив на необхідності придбання сільрадами та агроформуваннями путівок для дітей на другу зміну в таборі.

Подяку прозвучала на адресу працівників РЕМ за оперативне налагодження освітлення пошкодженого внаслідок грози.

Також мова йшла про виконання протипожежних заходів. Особливо було підкреслено заборону спалювання стерні. «Про початок жнив, техніку безпеки та пожежну безпеки акцентувалася увага на колегії за участі голови облдержадміністрації Максима Степанова», сказав Сергій Данилович.

Голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук запропонував на наступну нараду запросити прокурора райну Абдуллу Газієва для розгляду питання по ревізії земель в районі. Також Віталій Леонідович поділився приємними враження від свята з нагоди відкриття першої зміни в таборі «Чайка» і подякував Зінаїді Гришко за турботу про оздоровчий заклад.

Дитячий табір «Чайка» розпочав роботу

IMG 9048

IMG 9052

IMG 9073

IMG 9104

16 червня в дитячому оздоровчому таборі «Чайка» відбулося свято з нагоди відкриття сезону-2018.

На урочистості були запрошені і прихали привітати маленьких відпочивальників з початком першої зміни депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, заступник голови райради Валентина Димова, начальник відділу освіти РДА Ольга Гаврилюк.

Директор табору Олександр Дідиченко у своєму виступі висловив щиру подяку Князю Аршалуйсовичу й Віталію Леонідовичу за постійну допомогу табору у вирішенні нагальних питань.

На адресу директора місцевої агрофірми «Маяк», Героя України, Зінаїди Гришко також прозвучали слова вдячності за розуміння проблем закладу й допомогу у їх вирішенні. Це, зокрема, встановлення протипожежної сигналізації, заміна електропроводки та освітлення території лед-лампами.

З вокальними та хореографічними номерами виступили загони юних відпочивальників під керівництвом вожатих в ході святкового концерту.

Після концерту на всіх дітей чекало солодке частування морозивом.

На сторожі здоров’я людей

1ХХХ

2ХХХ

3ХХХ

4ХХХ

5ХХХ

15 червня, напередодні Дня медичного працівника відбулися урочисті заходи з цієї нагоди. З професійним святом медиків Березівщини привітав голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук. У своєму вітанні він наголосив на унікальній важливості медицини в нашому житті та відзначив самовідданість, милосердя, доброту і щедрість душі медпрацівників району. Цінний подарунок — наручний годинник Одеської обласної ради отримав депутат Березівської міської ради, нейрохірург Одеської обласної клінічної лікарні Олександр Кондрашов. Почесну відзнаку Березівської районної ради отримав депутат Березівської міської ради, завідувач терапевтичного відділення Березівської ЦРЛ Геворг Бзнуні. За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу забезпечення охорони здоров’я жителів Березівського району та з нагоди Дня медичного працівника спільними грамотами Березівської районної ради та райдержадміністрації були нагороджені завідувач Розквітівської амбулаторії Анна Антонова, акушерка пологового відділення Березівської ЦРЛ Наталія Бісерова, лікарі загальної практики сімейної медицини (терапевти) КЗ «Березівський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Микола і Тетяна Кінарьови, Олександр Громадченко, Галина Масюра, медсестри Березівської ЦРЛ Антоніна Дерепа (хірургічне відділення), Світлана Діордій (відділення анестезіології), Світлана Руцька (терапевтичне відділення), Ольга Чекань (приймальне відділення), лікар ЗПСМ смт Раухівка Наталія Дундер, завідувачі фельдшерсько-акушерськими та фельдшерськими пунктами Світлана Міщенко (Новоселівка), Оксана Путєнцова (Ставкове), Олена Копильченко (Михайло-Олександрівка), помічник епідеміолога Березівського відділення Одеського обласного лабораторного центру МОЗ України Марина Моргун та лаборант хімічної лабораторії Юлія Онишко, стоматолог Березівської ЦРЛ Юрій Носаченко, головна медсестра КЗ «Березівський РЦПМСД» Людмила Овсянік, педіатр Березівської ЦРЛ Леоніла Павлова, рентгенолог Березівської ЦРЛ Валерій Цапок. Головний лікар Березівського РЦПМСД Ірина Кондрашова у своєму вітанні відзначила добросовісність та ентузіазм медпрацівників району, які в умовах медичної реформи продовжують якісно виконувати свою роботу, впроваджувати нові методики. Також вона розповіла про реалізацію медичної реформи в Березівському району, яка стартувала в 2017 році. 
«Оптимізація медичних закладів, впровадження нової моделі фінансування та нових стандартів надання послуг, комп’ютеризація робочих місць, проведення Інтернету, придбання медобладнання, ремонти приміщень стали можливими завдяки вагомій допомозі депутата обласної ради Князя Хачатряна та голови Березівської районної ради Віталій Мосійчука. Подяка в.о. голови Березівської РДА Сергію Лоскутнікову, головам ОТГ, сільрад», — зазначила Ірина Миколаївна у своєму виступі. Подяки Березівського РЦПМСД за підтримку і постійну допомогу закладу були вручені депутату Одеської обласної ради Князю Хачатряну, голові Березівської районної ради Віталію Мосійчуку та в.о. голови Березівської РДА Сергію Лоскутнікову. По завершення урочистої частини відбувся святковий концерт.

Медпрацівники ОПЛ №3 приймали вітання

1г

2г

3г

6г

4г

5г

15 червня з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника до Одеської психлікарні №3, що розташована в Заводівці завітали зі щирими побажаннями та подарунками голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, керівник громадської приймальні народного депутата України Миколи Скорика Тетяна Патраманська, Заводівський сільський голова Максим Кутовий.

Віталій Леонідович вручив грамоти від себе та в.о. голови Березівської РДА Сергія Лоскутнікова медикам - Світлані Карась, Анатолію Скрипнику, Григорію Кургузову.

Тетяна Петрівна привітала колектив від імені народного депутата України Миколи Скорика, депутата Одеської обласної ради Князя Хачатряна і передала в подарунок від Князя Аршалуйсовича і Віталія Леонідовича 5 прасок.

А Максим Валентинович разом з привітаннями вручив 2 вентилятори.

Головний лікар Олег Бєлий висловив гостям подяку від колективу закладу за увагу й допомогу.

У Березівському районі відбувся переджнивний семінар

IMG 7269

IMG 7341

IMG 7424

IMG 7488

IMG 7556

13 червня у Березівському районі відбувся традиційний переджнивний семінар.

Цього року захід пройшов на базі одного з потужних сільгосптовариств району - ТОВ «ЮгАгроСервіс», де згуртований колектив, використовуючи сучасну техніку, отримує відрадні результати як у рільництві, так і в тваринництві.

Перед запрошеними на семінар керівниками агроформувань та фермерами виступили голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков, начальник АПР РДА Сергій Цапкаленко, директор господарства Анатолій Запорожан, Ряснопільський сільський голова Тетяна Сафронова.

В ході пленарної частини доповідачами акцентувалася увага на проведенні жнив-2018 з дотриманням рекомендованих термінів, а також правил протипожежної безпеки, вимог з охорони праці. Крім того розрахуватися з пайовиками слід вчасно і повному обсязі.

Потім відбулася практична частина з виїздом на поля ТОВ «ЮгАгроСервіс». Анатолій Олексійович розповів про виконану складну роботу (з урахуванням засушливих кліматичних умов) щодо вирощення високоврожайних сортів ячменю, пшениці, кукурудзи, гороху з використанням мінеральних добрив та засобів захисту рослин.

Окремо йшла мова про тваринницьку галузь господарства. Нині тут утримують продуктивну дійну череду, а ще в планах розширення даної роботи – будівництво ферми та розведення молочних порід корів.

В ході семінару учасники мали змогу поспілкуватися, обмінятися досвідом щодо ведення рентабельного агробізнесу.

На адресу Анатолія Запорожана та колективу господарства прозвучали слова вдячності за високі показники роботи та проведення заходу на належному рівні.

Обласна комісія з питань ТЕБ та НС

22222 1

88888

11 червня відбулося чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ОДА, яке в селекторному режимі провів голова Одеської облдержадміністрації Максим Степанов.

У роботі наради взяли участь в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков, заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова, керівники Служби порятунку, поліції, освіти, медицини, РЕМ, УЕГГ, лісгоспу.

Відповідно до порядку денного розглядалися питання про утворення та фінансування місцевих пожежних команд, оснащення пожежних команд спец автомобілями.

Акцентувалася увага на обладнанні об’єктів, які слід облаштувати автоматизованими системами виявлення загрози та оповіщення населення.

Також слухалися керівники районів та ОТГ щодо протипожежного захисту об’єктів літнього відпочинку, про забезпечення санітарно-епідеміологічне благополуччя населення у літній період 2018 року.

Рішення по місцевим податкам і зборам

Рішення по місцевим податкам і зборам

Подяка колективу газети «Степовий маяк»

1н

2н

3н

6 червня з нагоди Дня журналіста України голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук за участі заступника голови райради Валентини Димової вручив редактору газети В’ячеславу Віричу Подяку голови райради колективу редакції газети «Степовий маяк».

«Передаю вам щирі вітання й побажання успіхів у роботі від депутата Одеської обласної ради Князя Хачатряна. Від себе особисто та в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергія Лоскутнікова нагороджуємо ваш колектив за оперативне та об’єктивне висвітлення діяльності органів місцевої влади, різноманітних сфер діяльності жителів району, активну життєву позицію та з нагоди Дня журналіста. Наснаги вам і удачі!», сказав Віталій Леонідович.

Заміна вікон в Демидівській школі

IMG 7168

IMG 7177

IMG 7153

IMG 7133

IMG 7144

5 червня депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков відвідали Демидівський навчально-виховний комплекс «Школа-дитсадок».

За участі керівника місцевого господарства «Чеське» Василя Швеця, Демидівського сільського голови Володимира Дубініна та директора школи Світлани Краснопьорової було оглянуто навчальний заклад.

На першому й другому поверхах, в коридорі та спортзалі саме відбувалася заміна старих вікон та дверей на нові – металопластикові. Добра справа виконується за кошти обласного бюджету, які залучені в район завдяки Князю Аршалуйсовичу.

Тепер холодної пори року дітям та педагогам буде затишно здійснювати навчальний процес в оновлених класах. А ще буде зекономлено плату за енергоносії для опалення будівлі.

Тож директор школи Світлана Краснопьорова від імені педагогічного та учнівського колективів висловила щиру подяку обласному депутату Князю Хачатряну за допомогу школі.

Чи готова "Чайка" до нового оздоровчого сезону?

1зз

2зз

3зз

4зз

5зз

6зз

7зз

8зз

Комісія з представників районної влади та профільних установ, у понеділок, 4 червня побувала у закладі відпочинку дітей «Чайка».

До її складу увійшли голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, в.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков, заступник голови районної ради Валентина Димова, начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Ольга Гаврилюк, головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції, взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату РДА Євген Грушко та представники Березівського районного управління Держпродспоживслужби та Іванівського відділення санітарно-епідеміологічної служби.

Директор табору Сергій Дідиченко поінформував про готовність закладу до прийому дітей. У оздоровчому таборі повністю замінили електропроводку, в будинках встановили нову пожежну сигналізацію, систему водопостачання повністю продезінфіковано. Службові приміщення обладнані сучасними пожежними датчиками, всі вогнегасники у робочому стані, є система повного знеструмлення табору на випадок екстреної ситуації.

Члени комісії оглянули будиночки для відпочинку, медпункт, кухню, душові, складські приміщення. Після огляду вони висловили свої зауваження та пропозиції адміністрації закладу щодо покращення умов проживання в таборі, які викладені у відповідному приписі.

На розширеній апаратній нараді 04.06.2018

11 1

11 2

11 3

4 червня відбулася розширена апаратна нарада, яку провів в.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков. У роботі наради взяли участь голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, заступник голови райради Валентина Димова, сільські голови, запрошені.

Про роботу райвідділу поліції доповів заступник начальника Віктор Корнєєв. Начальник відділу освіти РДА Ольга Гаврилюк поінформувала про проведення закінчення навчального року, ЗНО та державної підсумкової атестації. Про завершення весняно-польових робіт та підготовку до збирання врожаю розповів начальник АПР РДА Сергій Цапкаленко.

Головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції РДА Євген Грушко доповів про підготовку місць масового відпочинку на воді відповідно до Правил охорони життя людей на водних об’єктах.

Начальник відділу комунікацій з громадськістю РДА Сергій Чернецький поінформував про наповнення веб-сторінки РДА. На необхідності придбання житла дітям-сиротам акцентувала увагу начальник служби у справах дітей РДА Наталія Удовиченко.

Наприкінці в.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков повідомив, що взяв участь в нараді облдержадміністрації, де розглядалося питання легалізації робочих місць та виплати мінімальної зарплати.

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Червень 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30