ХХ сесія Березівської районної ради.

DSC 8730

DSC 8674

DSC 8677

DSC 8690

DSC 8710

DSC 8705

DSC 8717

У четвер, 12 квітня, відбулося пленарне засідання XX сесії Березівської районної ради VII скликання. Його провів голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук.

У роботі сесії взяли участь депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, в.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков, заступник голови районної ради Валентина Димова, депутати районної ради, представники установ, організацій району.

На початку засідання голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук привітав депутатів, які святкували дні народження у міжсесійний період. Потім він вручив депутатські посвідчення Олександру Войтовичу та Сергію Іщенку.

Порядок денний розпочали з розгляду звернення депутата районної ради від Розквітівського виборочого округу Володимира Бондарця, який припинив депутатські повноваження за власним бажанням. Наступним за черговістю від партійного списку ВО «Батьківщина» до складу районної ради зайшов Володимира Котлика.

Заступник голови районної ради Валентина Димова ознайомила присутніх зі змінами, які будуть внесені до рішення райради «Про затвердження списку присяжних у Березівському районі». Так, у зв’язку з роботою на державній службі зі списку присяжних виключено гр.Світлану Горецьку, замість вибувших присяжних до даного списку включено — Наталію Калашник, Людмилу Янішевську та Алевтину Кацюк.

Під час сесії розглянули питання, які детально вивчалися на засіданнях постійних комісій районної ради. Це внесення змін до рішення районної ради «Про районний бюджет Березівського району на 2018 рік» (доповідач — начальник фінансового управління Березівської РДА Олена Болотенко); затвердження Програми модернізації система управління фінансовими ресурсами місцевих бюджетів Березівського району на 2018 рік (начальник Березівського відділення Лиманської ОДПІ ГУ ДФС Ольга Патрашку); внесення змін до рішення райради «Про затвердження у новій редакції цільової програми мобілізаційної підготовки та мобілізації місцевого значення, забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, призовом громадян України на строкову військову службу до лав ЗСУ та інших військових формувань на 2015-2018 роки» (т.в.о. військового комісара Березівського РВК Костянтин Буняков).

Крім цього, депутати розглянули ще ряд питань. Заслуховувалися пропозиції по затвердженню технічної документації про нормативну грошову оцінку земляної ділянки для ведення селянського (фермерського) (про це поінформував начальник відділу у Березівському районі головного управління Держгеокадастру в Одеській області Павло Шевченко); про затвердження акту приймання-передачі мікроавтобусу ГАЗ з балансу Березівського притулку для дітей на баланс КП «Районний фізкультурно-спортивний клуб «Колос» (доповів керівник КП «РФСК «Колос» Сергій Скворцов); про надання згоди на списання оргтехніки відділу освіти, сім’ї та молоді Березівської РДА (доповіла начальник відділу Ольга Гаврилюк) та інші.

Як вже зазначалося, детальний розгляд основної частини питань порядку денного відбувся під час засідань постійних профільних комісій районної ради, тому сесія пройшла конструктивно. Після ознайомлення з проектами рішень депутати одностайно проголосували за всі питання порядку денного.

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Вересень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30