Про створення госпітальної ради

DSC 8782

Як обрати відповідальних членів госпітальної ради, визначитися з їхніми обов’язками та хто ними може бути від Березівщини — цим питанням була присвячена нарада в Березівській районній раді, яка відбулася у п’ятницю, 13 квітня.

Як вже інформувала газета «Степовий маяк», 5 квітня в Одесі відбулася конференція стосовно формування госпітальних рад в госпітальних округах Одеської області. Одним із основних завдань конференції для органів місцевого самоврядування стало визначення членів госпітальної ради. Саме від їх рішення буде залежати розвиток медичної галузі в конкретному госпітальному окрузі: розподіл функцій медзакладів округу, фінансування лікарень, модернізація та заміна медобладнання, вирішення актуальних проблем медицини районів та ін.

До нашої робочої групи увійдуть представники Березівського, Лиманського, Іванівського та Миколаївського районів (загалом 12 членів госпітальної ради). На наш район виділена квота з 3 представників від 4 територіально-адміністративних одиниць (ОТГ та загалом від району).

У обговоренні, яке проводив голова районної ради Віталій Мосійчук, взяли участь депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, в.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков, головний лікар КЗ «Березівська ЦРЛ» Віталій Паданевич, начальник фінансового управління Березівської РДА Олена Болотенко, голова Березівської міської ОТГ Валерій Григораш, голови Розквітівської та Новокальчевської ОТГ Віталій Лозов та Валентина Тимчук.

Присутні активно обговорювали критерії відбору кандидатів, їхні функціональні обов’язки та зобов’язання і вносили свої пропозиції. Депутат обласної ради Князь Хачатрян відмітив, що до складу госпітальної ради мають входити не лише медики, а ще й відповідальні люди та ефективні менеджери, які зможуть чітко і грунтовно вирішувати проблеми медичної галузі Березівського госпітального округу.

Пропозиції стосовно кандидатів в члени госпітальної ради в громадах району мають бути заслухані та затверджені на сесіях відповідних рад. А сам процес формування госпітальної ради має бути повністю узгоджений до кінця квітня поточного року

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Жовтень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31