Забезпечити належні умови для оздоровлення дітей

DSC 8866

DSC 8878

DSC 8892

DSC 8882

DSC 8889

У понеділок, 23 квітня, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, в.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков, заступник голови районної ради Валентина ДИМОВА відвідали дитячий оздоровчий табір "Чайка", що розташований у с. Лисенкове Златоустівської сільради.

У ході візиту вони ознайомилися з ходом підготовчих робіт до літа. Про стан готовності до нового сезону відпочинку їх поінформував директор табору Сергій Дідиченко.

В першу чергу були оглянуті будинки для відпочиваючих та перевірена наявність пожежної сигналізації в кожному з них. Цьому особливу увагу приділили головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції, взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату Березівської РДА Євген Грушко та головний інспектор Березівського МРС Олександр Папук. «Ми пам’ятаємо жахливі події, які сталися восени минулого року в одеському дитячому таборі «Вікторія». Тому приділяємо велику увагу стану протипожежної безпеки у дитячо-оздоровчих закладах району. Це дуже важливо», зазначив голова районної ради Віталій Мосійчук.

Оглядаючи територію табору, в.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков звернув увагу на небезпечну близькість до житлових споруд тополь. Ці дерева висаджені вздовж всієї алеї біля будинків відпочиваючих. «В нашій місцевості вітер — не рідкість. У випадку сильного вітру ці дерева можуть впасти на будинки та пошкодити лінії електропостачання. Вони представляють загрозу для відпочиваючих. Тому потрібно їх спиляти», — запропонував Сергій Данилович. Дане питання присутні детально обговорювали, надавали свої пропозиції стосовно вирішення цієї ситуації. Тополі в таборі дуже високі, їх висота дорівнює 5-поверховому будинку. Тож у випадку негоди вони можуть нанести дійсно велику шкоду.

Потім оглянули прилеглу територію табору та берегову лінію. В порівнянні з минулим роком до Тильгульського лиману прибуває вода. Стан акваторії лиману мають перевірити водолази, дана процедура буде проведена найближчим часом.

Наприкінці візиту директор табору «Чайка» Сергій Дідиченко заявив про готовність до нового сезону. «На території табору є 6 будиночків для відпочинку. В кожному з них може жити 20 дітей. До літа ми готові. Поки ми плануємо робити 2 зміни, сподіваємося на те, що до нас приїдуть відпочивати діти з Березівської ОТГ та сіл. В майбутньому можливо будуть зміни в графіку відпочинку», повідомив керівник табору.

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Вересень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30