Як допомогти хворим на серцево-судинні захворювання?

DSC 8949

DSC 8951

Це актуальне питання обговорювали голова районної ради Віталій Мосійчук, в.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков, заступник голови районної ради Валентина Димова, завідуючий відділенням кардіохірургії Обласної клінічної лікарні, головний позаштатний спеціаліст з питань хірургії серця та магістральних судин - лікар Павло Кіструга, у середу, 25 квітня.

Фахівець завітав до Березівщини з робочим візитом. Його метою було ознайомлення з ситуацією по серцево-судинним захворюванням в нашому районі, консультація з лікарями первинної медицини та обговорення фінансування лікування даного виду захворювань.

Під час зустрічі медик надав статистику. Як повідомив Павло Кіструга, частка серцево-судинних захворювань з-поміж усіх хвороб становить 65%, в нашому районі такі захворювання мають біля 580 людей. Процедура заміни серцевих клапанів є дороговартісною, 1 операція на серці може коштувати 50-60 тис. грн. Переважна більшість хворих не мають таких коштів на лікування, тому витрати лягають на плечі медзакладів різних рівнів, що мають обмежене фінансування.

«Часто вирішальним фактором стають фінанси. У нас є кваліфіковані спеціалісти та необхідне обладнання, але пацієнти не в змозі оплатити лікування. Дуже важливо не зволікати з лікуванням серцево-судинних хвороб. Адже будь-яка затримка може призвести до смерті людини», відмітив під час обговорення кардіохірург. Щоб спростити процес лікування він запропонував створити програму підтримку хворих на серцево-судинні хвороби і закласти необхідні кошти в районному бюджеті.

В.о.голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков зазначив, що в контексті створення Госпітального округу розгляд подібних питань належить до компетенції госпітальної ради.

Вислухавши усі аргументи та пропозиції, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук пообіцяв тримати дане питання на контролі та винести його розгляд на засіданнях постійних комісій районної ради.

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Вересень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30