Нарада з аграріями

IMG 9845

IMG 9867

IMG 9847

 

3 травня відбулася районна нарада з питань охорони об’єктів та матеріальних цінностей підприємств за участю правоохоронних органів району та області, обговорення актуальних питань, які стоять перед агровиробниками.

На нараду були запрошені депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, в.о. голови райдержадміністрації Сергій Лоскутніков, заступник голови райради Валентина Димова, заступник керівника Комінтернівської місцевої прокуратури Абдулла Газієв; командир батальйону Управління поліції охорони в Одеській області Андрій Нєдов; начальник Лиманського ВП ГУНП в Одеській області Олександр Білоконь; начальник Березівського відділення поліції Сергій Вербицький; голови сільрад та ОТГ, керівники агроформувань, фермери, спеціалісти управління АПР.

Про ситуацію в господарствах району доповів присутнім начальник управління АПР Сергій Цапкаленко.

В ході наради виступив обласний депутат Князь Хачатрян, який запропонував спільними зусиллями придбати авто для районної поліції для більш оперативної роботи правоохоронців.

В обговоренні питань охорони об’єктів та матеріальних цінностей підприємств взяли участь начальник Лиманського ВП ГУНП в Одеській області Олександр Білоконь та заступник керівника Комінтернівської місцевої прокуратури Абдулла Газієв, які надали оцінку криміногенній ситуації в районі.

Окремо мова йшла про необхідність придбання аграріями путівок для малозабезпечених дітей у табір «Чайка» (вартість 21-денної путівки – 6 тис грн.).

З цього приводу виступила директор ТОВ АФ «Маяк», Герой України - Зінаїда Гришко, яка зазначила, що агрофірма докладає зусилля для збереження табору і підтримала керівників району щодо пропозиції придбання путівок.

Голова районної ради Віталій Мосійчук подякував Зінаїді Михайлівні за турботу і акцентував увагу сільських голів на потребі допомогти оздоровитися дітям.

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Вересень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30