Влада і суспільство: у пошуках спільної мови

1оооо

2оооо

3оооо

4оооо

26 квітня на базі Одеського регіонального інституту державного управління (вул. Генуезька, 22) відбулися тренінг-заняття для представників місцевого самоврядування.

Від Березівського району в ньому взяли участь заступник голови районної ради Валентина Димова та головний спеціаліст апарату районної ради з питань взаємодії з органами місцевого самоврядування Римма Хачатрян та кореспондент районної газети «Степовий Маяк» Андрій Котляров.

Тематика занять була різною. Зокрема, це актуальні проблеми державного самоврядування в управлінні, підвищення кваліфікації кадрів, етика публічного службовця та ін. У них взяли активну участь представники місцевого самоврядування з різних районів Одещини та інших областей України.

Перед учасниками виступили професори Микола Іжа, Михайло Оганісян, Сергій Саханенко та інші фахівці. Під час занять присутні розглядали досвід місцевого самоуправління інших країн, ключові відмінності в принципах державного управління, формулювали основні принципи сучасного держслужбовця, дізналися про механізм співпраці між різними гілками виконавчої влади, їх субординаційний зв'язок, методи ефективного розвитку об'єднаних територіальних громад, конструктивне спілкування між депутатами та виборцями, обмінювалися власним досвідом.

В контексті децентралізації виступив голова Біляївської міської ОТГ Михайло Бухтіяров. Він поділився досвідом успішного створення однієї з перших об'єднаних громад в Україні - Біляївської міської ОТГ, яка перетворився з райцентру в місто обласного значення.

За кілька років самостійності ця громада стала єдиною самодостатньою (реверсно-дотаційною) з-поміж 28 ОТГ Одещини.

Велика увага була приділена психологічним аспектам роботи держслужбовців. Цьому був присвячений тренінг з психології «Безпека прийняття рішень, комунікація, мінімізація конфліктів». Його учасниками стали люди різного віку, соціального становища та професійного спрямування: держслужбовці, ветерани АТО, волонтери, педагоги, психологи, студенти. Організаторами тренінгу стали спеціалісти інформаційного центру «Майдан моніторинг» (maydan.org.ua) спільно зі спеціалістами ОРІДУ НАДУ. Тренінг відбувся в досить незвичній ігровій формі. Його метою було відпрацювання алгоритму дій групи людей в екстремальних ситуаціях, пошук оптимального виходу з конфліктів та аналіз помилок.

Дякуємо ОРІДУ НАДУ за плідну співпрацю!

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Вересень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30