Квітуй у пісні й добрих справах, державо рідная моя!

IMG 2477

IMG 2422

IMG 2435

IMG 2443

36188257 235754490349786 6392088243386449920 o

У вівторок, 26 червня, у Березівському РБК відбулися урочисті заходи та святковий концерт, присвячені до Дня Конституції України та Дня молоді.

Цьогоріч Основному Закону України виповнилося 22 роки. Прийняття Конституції було найважливішим кроком у забезпеченні прав людини і громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.

Як відомо, процес демократичного розвитку ніколи не буває легким, тож зараз наша держава проходить крізь нелегкі випробування на шляху становлення конституційно розвиненої та правової європейської держави.

Значну роль у державотворенні відіграє населення. А точніше — молодь, яка народилася, виросла, живе та працює на благо своєї Батьківщини. За даними Держстатистики, до категорії "молодь" в Україні відносять громадян у віці від 18 до 35 років. Більше одинадцяти мільйонів осіб, а це приблизно 22,6% населення України, становлять молоді громадяни країни. Майбутнє України в руках саме цих людей, які визначать пріоритетні вектори розвитку своєї держави.

Почесне право покласти квіти до пам'ятника Т.Г. Шевченка на знак вічної пам'яті та шани великого сина України, який пробуджував національну свідомість і був дороговказом на шляху культурного відродження українського народу надали представникам молоді Березівщини — Наталії Ткаченко та Володимиру Чорнозубенку.

На початку заходу присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих воїнів України під час АТО на Донбасі та загиблих творців незалежності, соборності, державності України.

З Днем Конституції України та Днем молоді жителів Березівщини привітали в.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков та заступник голови районної ради Валентина Димова. У своїх промовах вони наголосили на важливості Конституції в становленні України як суверенної та незалежної держави, а також відзначили активну участь молодого покоління Березівщини в різних сферах життєдіяльності району.

Знаком народної пошани — медаллю «За відродження України» за багаторічну сумлінну працю, активну громадську діяльність, вагомий особистий внесок у розбудову Березівського району та з нагоди Дня Конституції України були нагороджені: депутати Одеської обласної ради Князь Хачатрян та Олександр Адзеленко, начальник управління соцзахисту РДА Микола Моряк, начальник служби у справах дітей РДА Наталія Удовиченко, директор ПП «Чеське» Василь Швець та директор Березівського ВПУ ОНПУ Валентина Шевченко.

Грамоту за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у справу забезпечення охорони здоров’я населення Березівського району та з нагоди Дня Конституції України вручили акушерці поліклінічного відділення Березівської ЦРЛ Валентині Кімаченко. Нагороджуються Грамотами за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків, вагомий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління Березівського району та з нагоди Дня Конституції України були відзначені вчителі фізвиховання Валерій Карастан (ЗОШ №1) та Олег Кошовий (ЗОШ №2).

Директор Березівської райдержлабораторії ветмедицини Березівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області Костянтин Посмітний та соціальний працівник Новоселівської сільради Євген Фадєєв були нагороджені грамотами за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток Березівського району та з нагоди Дня Конституції України.

На честь святкування Дня молоді Грамотами за багаторічну ї сумлінну працю, вагомий особистий внесок в розбудову Березівського району, активну громадську діяльність та з нагоди Дня молоді та Дня Конституції були відзначені: старший сержант поліцейського сектору реагування патрульної поліції Березівського відділення поліції Анатолій Колісніченко, юрист КУ «Березівський центр фінансово-статистичного моніторингу, матеріально-технічного та навчально-методичного забезпечення закладів освіти» Наталія Ткаченко, заступник голови Спілки ветеранів АТО Березівського району Анатолій Лотоковський, Заводівський сільський голова Максим Кутовий, учасник АТО, керівник Березівського відділення «ПриватБанку» Олексій Татарчук.

Донька Олексія Татарчука - Софія вручила заступнику голови районної ради Валентині Димовій подарунок, виготовлений власноруч — м’яку іграшку. Майстра спорта, бронзового призера Європи, чотириразового чемпіона України з кіокушинкай карате Володимира Чорнозубенка відзначили Грамотою за вагомий особистий внесок в розбудову фізичної культури та спорту Березівського району, активну громадську діяльність та з нагоди Дня молоді та Дня Конституції України.

Після офіційного нагородження настала черга святкового концерту. Патріотичними піснями глядачів радували квінтет РБК «Сузір’я», ансамбль РБК «Калинка», вокальне тріо РБК, дуети Кіри Сербенюк та Ольги Пятіної, Олександри Тімошенко та Кіри Сербенюк, сольні номери у виконанні Римми Хачатрян та Юлії Соловйової. Ансамбль «Сонечко» на честь свята представив патріотичний номер "Ой летять лелеки".

 

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Жовтень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31