Маленька оаза серед березівських степів

DSC 5825

DSC 5857

DSC 5850

DSC 5882

DSC 5833

"У колі великої дружньої родини" – так можна описати свято з нагоди Дня села Зеленопілля Ряснопольської сільради, яке відбулося у суботу, 11 серпня. Це – важлива подія, адже вперше за 60-річну історію тут відзначили День села.

На свято були запрошені гості: голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова, керівник громадської приймальні народного депутата України Миколи Скорика Тетяна Патраманська та настоятель Ряснопольського храму, отець Олег.

На подвір'ї клубу зібралися жителі села: старше покоління, молодь та діти. Історію села по крихтам збирала завідуюча Зеленопільським клубом Катерина Герасимюк, яка була ще й ведучою свята. Вона розповіла про історію створення села. Першою назвою села були Кошари, адже місцеві жителі раніше тут тримали багато овець. Згодом воно змінило назву на Зелене. А свою сучасну назву с. Зеленопілля отримало завдяки своїм квітучим ланам. Катерина Герасимюк провела значну етнографічну роботу, довгий час збираючи історичні факти та розповіді місцевих старожилів. 

На початку свята отець Олег у своєму вітанні відзначив дружність жителів цього села. Він побажав їм Божої благодаті та помочі. Голова районної ради Віталій Мосійчук у своєму вітання побажав жителям успіхів, благополуччя та розквіту. Від імені народного депутата України Миколи Скорика та депутата Одеської обласної ради Князя Хачатряна жителів Зеленопілля з Днем села привітала Тетяна Патраманська. Після вітань вона передала клубу подарунок від Князя Хачатряна та Віталія Мосійчука - сучасні м'які стільці для бібліотеки. У ході святкової програми подарунками від Ряснопільської сільської ради відзначили найстарших жителів села (яким виповнилося 80 і більше років) - Раїсу Кухаренко, Олександру Сікорську, Валентину Лихач?,  Марію Лісогорську. У ювілейний рік село поповнилося маленькою жителькою - Христиною, яка разом з мамою теж була на святі.Отримало дарунок і подружжя Соколовських, яке нещодавно відзначило золоте весілля.

За активну допомогу у благоустрої села та клубу подяку та подарунок від сільради та адміністрації клубу отримала техпрацівниця клубу Галина Гришко. Слова подяки від жителів села лунали на адресу депутата Одеської обласної ради Князя Хачатряна за виділення техніки для ремонту водогону по вул. Молодіжній та придбання водонапірної башти для жителів вулиці Гагаріна. Подякували також спонсорів свята, аграріїв - Анатолія Запорожана (ТОВ "ЮгАгроСервіс"), Олену Донченко (ТОВ "Степове") та керівництво ТОВ "Саєр". Також завідуюча клубом  подякувала всім жителям села, які брали активну участь в суботниках  та допомогали в організації та проведенні свят.

Після урочистої частини відбувся святковий концерт, по закінченню якого на жителів села чекало святкове частування. Також протягом всього дня біля клубу працювали надувна гірка та батут для малечі, а ввечері на молодь чекала святкова дискотека.

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Жовтень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31