Пасажирські автоперевезення в Березівському районі: є над чим працювати

DSC 6119

DSC 6114

DSC 6129

DSC 6136

Яка ситуація склалася на даний момент з автоперевезеннями в Березівському районі? Це питання розглядалося на засіданні комісії, яка відбулася у четвер, 16 серпня. Засідання провів голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук.

У ньому взяли участь в.о.голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков, заступник голови районної ради Валентина Димова, автоперевізник Руслан Ягіяєв, представники відділу агропромислового, економічного розвитку і торгівлі РДА, юридичного відділу апарату РДА, УСЗН, податкової служби. Присутні розглянули скарги жителів Березівщини на автоперевезення і проаналізували ситуацію з автобусним сполученням по сільрадах району.

Так, жителі Златоустівської та Гуляївської сільрад скаржаться на відсутність автобусного рейсу «Лисенкове-Одеса». Як пояснив ситуацію місцевий автоперевізник, цей маршрут є нерентабельним через дуже малу кількість пасажирів. Тому договір на автоперевезення цим маршрутом був розірваний більше року тому. Також жителі цих сільрад нарікають на незадовільний технічний стан автобусів на їхньому маршруті.

Демидівська сільрада просить запровадити щоденний рейс «Демидове-Березівка». Жителі Михайло-Олександрівської сільради звернули увагу на незадовільний санітарний і технічний стан рейсового автобусу та грубе ставлення водіїв. У Михайлівській сільраді повідомили, що протягом тривалого часу не здійснюються за регулярним розкладом перевезення до сіл Котовка, Михайлівка, Юркове згідно маршруту «Березівка-Кудрявка». Аналогічна проблема існує у мешканців Яснопілля та Кудрявки. У даному випадку частота рейсу напряму залежить від домовленості з місцевими жителями.

Розквітівська ОТГ просить змінити час відбуття рейсового автобусу з Березівки. Це питання доручено Ягіяєву для узгодження з місцевими жителями.

Найскладніша ситуація з автоперевезеннями у Новокальчевській ОТГ. Серед основних проблем погана дорога, фактична відсутність рейсів до Садового та Виноградного, мала кількість рейсів (рейс тільки у середу). Перевізник пояснює це відсутністю попиту на перевезення серед жителів цих сіл. Частіше всього люди користуються послугами інших транзитних автоперевізників. Наприклад, маршрутними таксі Одеса-Южноукраїнськ, Одеса-Вознесенськ та ін. У інших сільрад Березівського району претензій до перевізника немає.

Стосовно маршруту «Лисенкове-Одеса» Березівська районна рада та Березівська РДА направлять спільного листа до ОДА з проханням сприяти вирішенню даного питання.

Перевізник Руслан Ягіяєв підняв питання про таксистів, які відбирають пасажирів у автобусних перевізників. Відреагувати на такі скарги може лише Одеська патрульна служба, також на засіданні розглядалося питання обстеження маршрутів та перевезення пільгового контингенту населення.

 

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Жовтень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31