Живи і процвітай, моя незалежна державо!

DSC 6684

DSC 6717

DSC 6718

DSC 6729

DSC 6863

DSC 6651

DSC 6940

У середу, 22 серпня, після святкового мітингу в Березівському РБК відбулися урочистості, присвячені святкуванню Дню Державного Прапора, 27-ї річниці Незалежності України та 100-річчя відродження української державності.

На глядачів чекали урочисті збори, церемонія нагородження та святковий концерт. На початку заходу присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих воїнів за незалежність та суверенітет України.

Голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук у своєму вітанні відмітив незламну і непохитну віру багатьох поколінь українців у свободу та незалежність своєї держави. «Впродовж тисячолітньої історії розвитку суспільства прагнення українського народу до свободи було однією із його основоположних цінностей. Саме це спонукало українців в усі часи боротися за незалежність. 27 років тому ми отримали право самостійно будувати свою країну. Весь світ визнав нашу державу суверенною. Про це мріяли десятки поколінь українців, але тільки нам судилося отримати цей важливий в історичному сенсі шанс бути господарями на своїй багатій та прекрасній українській землі. Україна продемонструвала всьому світові, що відбулася як суверенна держава, яка захищає свободу та демократичні цінності. Ми не маємо права втратити суверенність, а зобов’язані виправдати надії наших співвітчизників» — зазначив під час виступу Віталій Мосійчук.

Вітаючи жителів Березівщини з наступаючими святами, в.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков акцентував увагу на вагомій ролі державних символів в історії державотворення України. «Українські державні символи, як і весь державотворчий спадок, є уособленням нашої величної історії, духовними та матеріальними носіями тисячолітніх традицій, предметом національної гордості і водночас упізнаваною всюди візитівкою та знаком єднання українців усього світу. Доля України – це доля всіх, хто живе під синім українським небом, хто працює на рідній землі. Найдорожчою коштовністю для всіх нас є державна незалежність, про яку мріяло не одне покоління українців, за яку віддали своє життя тисячі героїв національно-визвольної боротьби, а сьогодні їх нащадки зі зброєю в руках теж відстоюють незалежність Батьківщини в зоні АТО», — відмітив у своїй промові Сергій Лоскутніков.

Потім з нагоди відзначення потрійного свята — Дня Державного Прапору України, 27–ої річниці Незалежності України та 100-річчя відродження української державності відбулася церемонія нагородження. Її провели голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук та в.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков. За багаторічну плідну працю в сільському господарстві, вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку агропромислового комплексу району, високий професіоналізм та з нагоди 27-ї річниці незалежності України Почесною грамотою Одеської обласної державної адміністрації нагородили директора ТОВ «ЮгАгроСервіс» Анатолія Запорожана. Почесну грамоту Одеської облдержадміністрації за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок розвиток фізичної культури та спорту, високий професіоналізм та з нагоди 27-ї річниці незалежності України вручили керівнику КП «Районний фізкультурно-спортивний комплекс «Колос» Сергію Скворцову.

Знаком народної пошани - медаллю «За відродження України» за багаторічну сумлінну працю, активну громадянську позицію, вагомий особистий внесок у розбудову Березівського району та з нагоди 27-ї річниці незалежності України нагородили колишнього голову Розквітівської сільради, ветерана праці Олександра Кнорра. Спільними грамотами Березівської районної державної адміністрації та Березівської районної ради за сумлінну наполегливу працю, вагомі здобутки у професійній діяльності, активну громадянську позицію та з нагоди 27-ї річниці незалежності України були відзначені: викладач державного навчального закладу «Березівський професійний аграрний ліцей» Ірина Антонів, секретар виконавчого комітету Розквітівської сільради ОТГ Вікторія Бакланова, медсестра Притулку для дітей служби у справах дітей РДА Олена Кутульвас, методист Березівського районного Будинку культури Олександр Новицький, майстер виробничого навчання Березівського ВПУ ОНПУ Інна Онищук, соціальний робітник Березівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ніна Поплетухіна, молодша медична сестра Березівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Олександра Тіщенко, керівник сільськогосподарського фермерського господарства «Тимчук В.Ф.» Володимир Тимошенко та голова селянського фермерського господарства «Шепотинник» Сергій Шепотинник.

По завершенню урочистої частини відбувся святковий концерт. Відомі українські пісні виконували молоді талановиті аматори з усієї Березівщини. Глядачів радували своїми виступами вокалісти Римма Хачатрян, Юлія Соловйова, Володимир Піроженко, Віктор Синенко, Юлія Харченко, Віктор Димов, ансамбль «Калинка» (керівник — методист РБК Марина Руденко). А учениця ЗОШ №3 Вікторія Бондар прочитала вірш «Моїй Україні». А завершила концерт україномовна версія відомого хіта «Despacito» — «Десь по світу» у виконанні всіх учасників концерту.

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Жовтень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31