Педагогічна конференція: відповідати вимогам Нової Української Школи

DSC 7940

DSC 7946

DSC 7950

DSC 7994

DSC 8004

У вівторок, 28 серпня, в Березівському РБК відбулася конференція педагогів Березівського району.

Її провела начальник відділу освіти, молоді та спорту Березівської РДА Ольга Гаврилюк. У роботі конференції взяли участь голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, в.о.голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков, заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова.

Голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук у своїй промові висловив подяку депутату Одеської обласної ради Князю Хачатряну та депутатам Березівської районної ради за сприяння у вирішенні проблем освітньої галузі району. Він запевнив, що проблеми освітян Березівщини і надалі будуть вирішуватися спільними зусиллями районної влади та педагогів. Також Віталій Леонідович подякував усім директорам шкіл, сільським головам, керівникам сільгосппідприємств, педагогам, техпрацівникам, батькам за підготовку навчальних закладів до нового навчального рок

В.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков відмітив позитивні показники готовності шкіл та звернув увагу на дотриманні правил пожежної безпеки у навчальних закладах. Заступник голови районної ради Валентина Димова зазначила, що педагоги є надією суспільства у формуванні патріотизму підростаючого покоління та побажала їм оптимізму в роботі.

Далі з доповіддю про підсумки минулого та задачі нового навчального року виступила начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Ольга Гаврилюк.

Спочатку вона повідомила важливу новину — святкові лінійки до Дня знань у школах Березівщини відбудуться у понеділок, 3 вересня.

Основною темою її доповіді «Від старту - до успіху» стала відповідність закладів освіти району концепції Нової Української Школи, впровадження освітніх реформ у дошкільній освіті, розвиток дитини як цілісної особистості.

Березівські заклади освіти готуються до запровадження онлайн-уроків. Але затруднює цю процедуру повільне підключення до інтернету в школах. Провайдер освітніх закладів Березівського району – компанія «Інтертелеком» отримала відповідні листи-прохання відділу освіти і працює над збільшенням швидкості інтернет-з’єднання. Також підіймалося питання налагодження роботи веб-сайтів навчальних закладів. Не у всіх школах району є шкільні сайти. У дитсадках району мала забезпеченість комп'ютерами. відсутні сучасні класи фізики, придбано за кошти державної субвенції 33 комп'ютери для шкіл району.

Акцентувалася увага на постійному вдосконаленні своїх професійних обов'язків вчителями. За підготовку призерів Всеукраїнських та обласних олімпіадах вчителі Березівщини зможуть отримувати доплату. Також педагоги району значну увагу приділяють патріотичному вихованню школярів. Прикладами тому є проведення патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"), участь школярів у патріотично-виховних заходах.

Наприкінці доповіді Ольга Гаврилюк подякувала депутату обласної ради Князю Хачатряну, депутатам Березівської районної ради за допомогу у вирішенні освітніх проблем.

Завідувач районним методичним кабінетом Ольга Муленко поінформувала про роботу в аспекті актуальних освітніх вимог. Так, з вчителями початкових класів були проведені тренінги у рамках впровадження вимог НУШ. Аналогічні зміни найближчим часом чекають на заступників директорів з виховної роботи. Вводиться посада супервізора (методиста з початкової освіти). Фахівець буде один на весь район і надаватиме допомогу вчителям початкових класів по всім закладам освіти.

Головний спеціаліст відділу освіти та голова профкому профспілки працівників освіти Березівського району Надія Посмітна повідомила, що наразі профспілка працює над впровадженням Соціальної картки членів профспілки. До можливостей даної картки входить телефонна юридична консультація, допомога у разі порушення трудового права, система знижок на відпочинок і оздоровлення у санаторно-курортних, оздоровчих установах та готелях, послуги адвоката, консультація лікаря, допомога в дорозі та дисконтна програма. На цьому конференція освітян була завершена.

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Жовтень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31