Новий начальник поліції, житло для сиріт, податки до місцевого бюджету

DSC 7858

DSC 7877

DSC 7867

DSC 7878

Про все це йшлося на розширеній апаратній нараді, яку у вівторок, 28 серпня, провів в.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков.

У засіданні взяв участь голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук. На нараді було представлено нового начальника Березівського відділення поліції. Ним став Олександр Білоконь, який раніше вже очолював місцевий відділ поліції.

Про виконання делегованих повноважень за 8 місяців 2018 року доповіла Ряснопільський сільський голова Тетяна Сафронова. Голова районної ради Віталій Мосійчук поцікавився роботою бару в центрі села, який працює допізна і порушує спокій місцевих жителів. За 5 місяців цього року до відділу поліції звідти надійшло багато викликів. Голова районної ради доручив сільраді перевірити наявність відповідних ліцензій. В.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков відмітив позитивну динаміку змін у роботі сільради.

Про діяльність Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді поінформувала директор Центру Ольга Холодулькіна.

Про хід виконання районної Програми по забезпеченню житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб та молоді з їх числа доповів в.о. начальника служби у справах дітей РДА Андрій Березніченко. Так, для дітей-сиріт в Березівці та у Новоселівці Березівська РДА вже придбала будинки площею 80 кв.м. Загалом на обліку служби перебуває 154 дитини-сироти та дітей, позбавлених батьківського піклування. З їх числа на квартирну чергу взято 57 дітей, є претендент на придбання житла для організації дитячого будинку сімейного типу

З наступного питання - про роботу з надходження податків і зборів бюджетів різних рівнів, заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску, прибуткового податку та інших податків і зборів на території Березівського району та взаємодію між Березівським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Одеської області, Березівським відділенням Лиманської ОДПІ ГУ ДФС в Одеській області та Березівським міжрайонним відділом державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Одеській області доповіла в. о. заступника начальника – начальник Березівського відділення Лиманської ОДПІ Ольга Патрашку. За її словами, в порівнянні з аналогічним періодом роком показники надходжень збільшилися, темпи росту демонструють позитивну динаміку. Надходження податків і зборів до бюджетів різних рівнів зросли в два рази, що в свою чергу збільшить місцевий бюджет на 30 відсотків. Це сталося завдяки сплаті великих сум заборгованостей, оплати податків з земельних паїв та ін.

Співдоповідачами по цьому питанню були начальник Березівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області Анжеліка Слабенко та начальник Березівського міжрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Одеській області Юрій Гаврилович. Вони поінформували про виконану роботу у межах своєї компетенції.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Ольга Гаврилюк поінформувала, що Перший дзвоник у закладах освіти району відбудеться у понеділок, 3 вересня. Також вона подякувала головам сільрад за допомогу у підготовці навчальних закладів до нового навчального року.
Наприкінці в.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков звернув увагу на благоустрій території сільрад та дотримання належного стану сміттєзвалищ. На завершення розширеної апаратної наради Сергій Лоскутніков надав ряд доручень керівникам відповідних структурних та територіальних підрозділів Березівської РДА.

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Жовтень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31