Свято захисників України

1козак

2козак

3козак

4козак

5козак

6козак

7козак

14 жовтня в Україні відзначається одне з найбільш шановних свят - Покрова Пресвятої Богородиці. Цього дня ми з вдячністю і вірою приймаємо заступництво і клопотання за нас перед Богом Пресвятої Діви Марії. Та одночасно з цим великим святом ми відзначаємо день Українського Козацтва і свято Захисника України.

З цієї нагоди з ініціативи депутата Одеської обласної ради Князя Хачатряна та голови Березівської районної ради Віталія Мосійчука 11 жовтня на стадіоні «Колос» відбулися урочистості й концерт. Розпочалося дійство парадом роїв (команд) учнів шкіл району. Після того як пролунав Державний Гімн України присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять полеглих земляків.

Слово для привітання було надане голові Березівської районної ради Віталію Мосійчуку і в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергію Лоскутнікову.

Спільними грамотами Березівської районної ради та Березівської РДА нагороджені:

-        Бреза Павло Андрійович – ветеран Другої світової війни;

-        Голованець Василь Мефодійович – ветеран Другої світової війни.

-        Рудюк Василь Іванович – учасник бойових дій на території інших держав;

-        Сєргєєв Олександр Олександрович – учасник бойових дій на території інших держав.

-      Бойченко Олександр Вікторович – старший солдат, учасник антитерористичної операції у Донецькій та Луганській областях;

-        Островський Борис Борисович – старший солдат, учасник антитерористичної операції у Донецькій та Луганській областях.

-        Криворученко Валерій Вікторович – солдат, водій відділення матеріального забезпечення військової частини А 1875.

-        Манєв Федір Миколайович – керівник рою «Гопак» загальноосвітньої школи I-III ступенів №3 м. Березівка;

-        Мельник Валентина Миколаївна – педагог-організатор Заводівського навчального-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів – Дошкільний навчальний заклад».

- Соловйов Ігор Юрійович – волонтер, депутат Березівської районної ради.

З привітальним словом до присутніх звернувся Березівський міський голова Валерій Григораш. Під час проведення свята, бажаючі мали змогу куштувати традиційний козацький куліш, яким пригощав Березівський міський голова Валерій Григораш.

Про те, що Пресвята Богородиця є покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського народу розповів благочинний храмів Березівського округу, настоятель Свято-Миколаївського храму м. Березівка , протоієрей Петро Ляшик.

Далі тривали вокально-хореографічні композиції переможців районного та обласного етапів дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Це рій «ГОПАК», а також учасники аматорського мистецтва Березівського РБК: Римма Хачатрян, Юлія Соловйова, гурт «Тилігул», ВПУ ОНПУ, Віктор Синенко, Ольга Криштопова, Кіра Сербенюк, ансамбль «Калинка».

Вели програму директор РБК Алла Піцул та методист Наталія Небогатова.

Завершив свято видовищним виступом спеціальний гість - козацький театр характерників “Отаман” з м. Одесса, який приїхав за ініціативи депутата Одеської обласної ради Князя Хачатряна, який виступив спонсором їхнього виступу.

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Жовтень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31