Представили нового директора Раухівської опорної школи

DSC 9659

DSC 9704

DSC 9687

DSC 9685

DSC 9701

DSC 9668

DSC 9705

У середу, 24 жовтня, у конференц-залі Раухівської ЗОШ відбулося представлення нового директора навчального закладу. Колективу школи його представили голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова, начальник відділу освіти, молоді та спорту Березівської РДА Ольга Гаврилюк та головний спеціаліст відділу освіти Надія Посмітна.

За результатами ретельного конкурсного відбору з трьох кандидатів новим директором Раухівської ЗОШ став молодий педагог Валерій Плавницький. До призначення на цю посаду Валерій Віталійович працював вчителем історії та правознавства в Яснопільській ЗОШ.

На директора опорної школи покладається велика роль — збереження структури опорного навчального закладу, вдосконалення та розвиток головної школи та її філій, відповідність концепції розвитку Нової української школи, впровадження нових методик викладання і технологій у навчальний процес, підвищення якості освіти у підпорядкованих навчальних закладах.

До Раухівського освітнього округу входять Новоселівська, Шевченківська ЗОШ, які тепер підпорядковуються головній — опорній Раухівській школі. Для учнів старших класів округу забезпечений автобусний підвіз до головного навчального закладу.

Наказ про призначення Валерія Плавницького на посаду директора Раухівської ЗОШ зачитала Ольга Гаврилюк. З ним укладено контракт терміном на 2 роки. Присутні привітали молодого фахівця з призначенням на нову посаду, побажали йому успішної роботи у якості керівника опорного навчального закладу та висловили надію на підвищення престижу школи у новому статусі. Також висловили подяку попередньому директору школи Олені Гриб за її багаторічну сумлінну роботу на цій посаді.

Також О. Гаврилюк відмітила, що нещодавно педагоги школи Уланова Н.М. та Чемериз Т.П. прийняли участь у обласному семінарі для вчителів математики. Тому спільним рішенням Березівської районної ради, РДА та відділу освіти РДА у якості заохочення за високий професіоналізм для кабінету математики школи за кошти районного бюджету був придбаний ноутбук, якій вручив голова районної ради В.Л.Мосійчук.

Голова Березівської районної ради В.Л. Мосійчук повідомив також ще одну приємну новину для Раухівської школи: «До наших поздоровлень також приєднується депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян. Він вітає колектив школи з офіційним призначенням нового директора та бажає йому наснаги та успіхів у роботі. Також, я радий вам повідомити ще одну звістку. За сприяння Князя Хачатряна з обласного бюджету виділено кошти на придбання 17 парт та 34 стільців для двох класів Раухівської ЗОШ, про що прийняте відповідне рішення депутатами Березівської районної ради», — зазначив наприкінці зустрічі Віталій Леонідович.

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Жовтень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31