Приємна подія сталася у літературному житті Березівщини !

1.DSC 0568

2.DSC 0578

3.DSC 0685

4.DSC 0691

5.DSC 0639

6.DSC 0581

7.DSC 0557

Приємна подія сталася у літературному житті Березівщини — у середу, 14 листопада, до Березівки вперше завітав молодий письменник, автор технотрилерів Макс Кідрук. Зустріч відбулася в Березівській центральній районній бібліотеці у рамках промо-туру його нової книги "Де немає Бога".

Познайомитися з творчістю письменника-сучасника до Березівського СОУП завітали голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова, секретар Березівської міської ради Сергій Шевченко, депутат Березівської районної ради Ігор Соловйов, поетеси Березівщини Людмила Богуславська і Тетяна Черненко, бібліотекарі та учні міських шкіл. На початку презентації письменника привітали голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук та секретар Березівської міської ради Сергій Шевченко.

Макс Кідрук народився 1 квітня 1984 року у смт Володимирець Рівенської області. У 2001 році поступив на механіко-енергетичний факультет Рівненського технічного університету. Його батько — журналіст та письменник-гуморист Іван Кідрук.

У 2005 році Макс вступив до аспірантури теплоенергетичного факультету Київського політехнічного інституту, де виграв грант навчання у Королівському технологічному коледжі Швеції.

Період навчання у Стокгольмі відіграв важливу роль у його творчому шляху. «Я багато читав та багато мріяв подорожувати. Швеція відкрила мені світ подорожей. Я почав вести тревелог (літературний жанр, у якому розповідається реакція автора від побаченого під час подорожі — прим. автора). Враження від моєї першої мандрівки до Мексики лягли в основу мого першого роману», — зазначає письменник. Перші спроби видати книгу потерпіли фіаско. Успіх прийшов після того, як подруга письменника відправила його рукопис на Міжнародний літературний конкурс «Коронація слова». Після перемоги Макс отримав 6 пропозицій від українських видавництв, які раніше відмовляли йому у друці

Презентації Макса Кідрука не бувають нудними, це завжди жвава дискусія автора з аудиторією.

На початку молодий автор розповів про себе. Значну увагу він приділив поясненню взаємозв’язку між подорожами країнами світу та сюжетами своїх книг.

Макс Кідрук — не лише письменник, він ще також активний мандрівник. Побував у багатьох країнах світу - Мексиці, Перу, Сирії, Намібії, Анголі, Намібії, острові Пасхи та ін.

На даний момент у бібліографії молодого автора — 8 романів у жанрах технотрилер та гостро-психологічний роман, публіцистичні твори, переклади, а також книги-посібники з технічного моделювання, проектування і дизайну.

Наразі у письменника щільний графік, на Одещині презентації нової книги відбулися лише у трьох містах: Одесі, Подільську та Березівці. До нас він завітав на запрошення Березівської міської ради. Його розповіді супроводжувалися світлинами та відео подорожей з власного архіву письменника.

Пізніше настала черга презентація книг автора — «Твердиня», «Зазирни у мої сни», «Не озирайся і мовчи» та нової книги — «Де немає Бога», яка вийшла у вересні 2018 року. Кожну книгу супроводжував буктрейлер з поясненнями автора

Після презентації бажаючі мали змогу придбати книги письменника, а також взяти автограф та сфотографуватися на згадку. Наприкінці місцеві поетеси Людмила Богуславська і Тетяна Черненко поспілкувалися з гостем та подарували йому примірники своїх поетичних збірок.

У ході спілкування з аудиторією Макс відповів на запитання про джерела натхнення, про пошук тем для книг, сучасне письменництво в Україні, про кумирів, улюблені книжкові жанри.

Наприкінці гість дав поради для молодих письменників. «Мої поради для письменників автор починається завжди з читання, постійне писання та ігнорування шуму. Щодня я 4-6 годин пишу, 2-3 – читаю» — відмітив Макс Кідрук.

Після презентації письменник дав ексклюзивне інтерв’ю «Степовому маяку».

    Які Ваші враження від візиту до Березівки?

    У мене чудові враження. Мені завжди цікаво відкривати нові місця або міста. Тому що, це завжди нелояльна аудиторія, яку я маю змогу зробити до себе лояльною. І для першого разу виступ був просто чудовий.

    Чи сподобалось Вам спілкування з нашою аудиторією?

    Чудово було. Дуже класно!

    Чи можуть події з життя звичайної української провінції лягти в основу Ваших нових творів?

    Залежно від того, що сталося дорогою і т.д. Частково — так. Але ти ніколи не знаєш, що ти зустрінеш чи які події стануться дорогою.

    Чи плануєте Ви ще до нас завітати?

    Якщо організатори наступного року захочуть нас бачити, то ми приїдемо однозначно. Тому що ми знову плануємо щонайменше один великий тур з новою книгою.

    Щоб Ви порадили читачам районних газет?

    Читайте гарні книги, слухайте чудову музику і вірьте, що все у нас буде добре.

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Жовтень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31