Березівський район відвідав голова Одеської облдержадміністрації Максим Степанов

1губ

1.2губ

1.1губ

2губ

3губ

4губ

5губ

6губ

7губ

8губ

9губ

22 грудня голова Одеської облдержадміністрації Максим Степанов відвідав Березівський район.

Керівник Одеського регіону оглянув ділянку дороги неподалік Вікторівської сільради, яка підлягає ремонту, а також ознайомився з уже відремонтованою дорогою в напрямку села Виноградне. Роботи виконує ТОВ «Березівкаагрошляхбуд».

Потім очільник області Максим Степанов завітав з подарунками до оновленого дитячого притулку «Веселка» у місті Березівка, щоб привітати дітей із новосіллям. У закладі, який відкрили після капітального ремонту, нині перебуває 12 вихованців.

В урочистостях взяли участь депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков, Березівський міський голова Валерій Григораш.

«Рік тому в притулку ми побачили жахливі умови. Сьогодні тут комфортно, яскраво та тепло. Найголовнішим завданням для нас було, аби діти, на долю яких вже випало чимало випробувань, знову посміхалися. Після ремонту заклад отримав зручні ліжка, душові, ігрову та кухню. Тепер тут все так, як і має бути», — відзначив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Почесними грамотами ОДА за вагомий особистий внесок у справу соціального захисту дітей, організацію та проведення капітального ремонту притулку нагороджені директор закладу Петро Козоріз і за активну благодійну діяльність волонтерка Світлана Захарова.

Діти особисто провели екскурсію притулком для голови Одеської ОДА та поділилися враженнями. Максим Степанов привітав малечу із прийдешніми святами, подарував солодощі та іграшки. А вихователям подякував за їхню роботу: «Я бажаю вам наснаги, здоров‘я та добробуту, дякую за те, що кожен день даруєте тепло нашим дітям».

Зазначимо, наразі триває процес реформування закладу. На базі притулку планується створити центр соціально-психологічної реабілітації дітей.

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Жовтень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31