Заслужений лікар України Леоніла Павлова

IMG 2274

IMG 2271

Завідуюча педіатричним відділенням Березівської ЦРЛ Леоніла Павлова отримала почесне звання «Заслужений лікар України». Високу державну нагороду їй вручив голова Одеської облдержадміністрації Максим Степанов під час урочистостей з нагоди Дня Соборності України та ювілею проголошення Акту Злуки УНР та ЗУНР, які відбулися 22 січня в Одеському оперному театрі.

Леоніла Сергіївна стала першим лікарем в Березівській ЦРБ та в Березівському районі, який отримав цю нагороду. Загальний лікарський стаж Леоніли Павлової становить 63 роки, з яких 53 вона працює в Березівській центральній районній лікарні.

Майбутній лікар народилася 28 березня 1933 року в с. Яршеве Могилів-Подільського району Вінницької області. Вона була найстаршою з 6 дітей. Леоніла допомагала матері у вихованні своїх молодших братів і сестри. Тому вже в юному віці зрозуміла, що таке догляд та виховання маленьких дітей і яка відповідальність лягає на плечі дорослих.

Батько Леоніли Сергіївни — кадровий військовий, тому часто родина переїздила в різні регіони країни. Під час Другої Світової він служив у Сталінграді, потім в Одеському військовому окрузі, а згодом — на Далекому Сході Радянського Союзу. В момент ескалації військового конфлікту батько евакуював сім’ю на Урал, а сам пішов воювати на фронт. Дитячі роки дівчина провела на Україні, а до школи вже пішла на Далекому Сході Росії, де довгий час служив батько.

В школі дівчина навчалася сумлінно і після отримання атестату чітко знала, яку професію отримає. Рішення навчатися на лікаря приймали усією родиною. На Далекому Сході не було відповідних навчальних закладів, тому вирішили навчатися лікарській спеціальності в Одесі. «Це місто обрали, бо батько був родом з Одещини. Хотілося бути ближче до рідних», зазначає співрозмовниця. Опановувати медичну спеціальність Леоніла розпочала у 1950 році і через 6 років отримала фах «лікаря-педіатра» в Одеському державному медичному університеті. Саме тут вона зустріла свого чоловіка — Семена Яковича Павлова. Він вчився на хірурга, вона — на педіатра. Доленосне знайомство відбулося на початку студентського життя. Разом вони прожили 55 років. У лікарського подружжя Павлових народилося двоє синів. Старший син Олександр — юрист, живе з сім’єю в смт Тарутине. Нажаль, чоловіка не стало у 1991 році, а у 2004 році помер молодший син Віктор.

Після отримання диплому, молодого педіатра Леонілу розподілили працювати до Первомайського району Миколаївської області, потім вона кілька років була педіатром у Біляївській райлікарні, а згодом приїхала працювати до Березівської райлікарні.

«В моїй роботі мені подобається надавати допомогу людям. Для мене головне — щоб діти були здорові. Це моя основна задача, яку я завжди прагну вирішити. Разом з колегами я пояснюю батькам особливості догляду за здоров’ям дітей. Я вважаю, що цьому питанню батькам потрібно приділяти більше уваги. Адже здоров’я дитини багато залежить саме від їх уважності та догляду. Своєчасний медичний догляд допоможе виростити здорову дитину без вад розвитку», — каже Леоніла Сергіївна. Доктор Павлова лікує пацієнтів від перших місяців життя і до 16 років.

Леоніла Павлова — людина, цілком віддана своїй справі. Про кожного зі своїх пацієнтів вона турбується, як про рідного. Адже знає, що здоров’я дитини — цінний скарб, який легко втратити і важко відновити.

Під час візиту до Березівського району в листопаді 2017 року губернатор Одеської області Максим Степанов завітав до Березівської ЦРЛ. У ході зустрічи з медиками він поспілкувався і з Леонілою Сергіївною та був вражений її освіченістю, професіоналізмом і відданістю своїй справі. І саме губернатор Максим Степанов запропонував кандидатуру Леоніли Павлової для нагородження високою державною нагородою.

Депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, в.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков та заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова щиро вітають Леонілу Сергіївну з отриманням почесного звання та бажають її міцного здоров’я, невичерпної енергії, успіхів у роботі та благополуччя!

 

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Вересень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30