МАКОТОКАЙ-КАРАТЕ: ТЕПЕР І НА БЕРЕЗІВЩИНІ

1 карате

2 карате

4 карате

5 карате

3 карате

6 карате

7 карате

23 лютого в спортзалі Раухівської ЗОШ відбулися cемінар та атестація вихованців Березівської філії макотокай-карате за участі віце-президента Федерації макотокай-карате України, шихана (5 дан) Ігоря Левицького.
Під час семінару юні каратисти з усієї Березівщини склали іспит на кю-ступінь (ступінь навчання) та методику куміте (бою на татамі). Їх підтримували рідні та близькі.
Шихан Ігор Левицький запросив на захід гостей — депутата Одеської обласної ради Князя Хачатряна та голову Березівської районної ради Віталія Мосійчука. Ігор Левицький є офіційним предстаником WUKO в Україні — Всесвітньої організації карате.
Ігор Вікторович розповів про роботу та здобутки місцевої Філії макотокай-карате. Вихованці Березівської філії макотокай-карате брали участь у міжнародних та всеукраїнських змаганнях та встигли завоювати нагороди. Восени 2018 року вихованці секції брали участь у чемпіонаті світу, що проходив в Італії і завоювали там призові місця. Організатором семінару був керівник відділення підрозділу макотокай-карате в Березівському районі, семпай (1 дан) Іван Цимбалюк.
Варто зазначити, що даний вид карате не є конкурентом для кіокушинкай-карате. Макотокай і кіокушинкай-карате відрізняються різними підходами до виховання особистості і технікою тренування каратиста. Обидва цих види карате будуть паралельно розвиватися на Березівщині.
Князь Хачатрян та Віталій Мосійчук подякували тренерам та всім, хто допомагає в організації та проведенні тренувань та змагань.
У своїх промовах вони відмітили, що віднедавна у дітей з’явилася нова — і більш корисна — альтернатива пасивним видам відпочинкам. Князь Аршалуйсович та Віталій Леонідович висловили слова подяки тренерам за виховання здорового, підростаючого покоління та популяризацію спорту в Березівському районі. 
Шихан Ігорь Левицький та семпай (2 дан) Едуард Сотов разом з почесними гостями вручили пояси та дипломи вихованцям секції. За спортивні успіхи молодь також отримала солодкі гостинці.
За створення сприятливих умов у розвитку і популяризації Макотокай-карате на території Одеської області та вагомий особистий внесок у національно-патріотичне виховання молоді України Дипломи Федерації макотокай-карате України вручили депутату Одеської обласної ради Князю Хачатряну, голові Березівської районної ради Віталію Мосійчуку, в.о. голови Березівської РДА Сергію Лоскутнікову, голові Березівської міської ОТГ Валерію Григорашу, директору Раухівської ЗОШ Валерію Плавницькому, заступнику Березівського міського голови з питань ЖКГ, містобудування, земельних відносин та екології Олександру Музиченку, члену батьківського комітету Олені Подорожній та редакції газети "Березівська правда". 

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Вересень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30