Березівський агроліцей: початок змін

IMG 6805

IMG 6814

IMG 6815

IMG 6824

IMG 6832

IMG 6837

IMG 6859

IMG 6864

IMG 6866

У середу, 20 березня, депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян та голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук побували з робочим візитом в Березівському агроліцеї. 

З виконаною роботою їх ознайомив директор навчального закладу Сергій Шульга. Зараз в агроліцеї ведуться роботи зі встановлення нової огорожі. Зроблені необхідні заміри, встановлені опори. За планом по периметру фасадної частини навчального закладу буде встановлена металева огорожа, а центральний вхід прикрашатиме стилізована арка. Секції огорожі та аркову конструкцію виготовлять електрогазозварники агроліцею. Процес виготовлення вже триває, частина секцій готова до монтажу. Загалом в агроліцеї планують виготовити та встановити 70 металевих секцій. Довколишню територію прикрашатимуть квітучі дерева (вже придбані саджанці сакури та інших дерев, які скоро будуть висаджені). Крім цього, на стадіоні ліцею ведуться роботи з облаштування нового спортмайданчика біля футбольного поля.

Під час візиту представників органів місцевого самоврядування ознайомили з навчальними майстернями ліцею. Наразі ремонтується приміщення майстерні, де займатимуться студенти за новою спеціальністю - слюсар з ремонту та обслуговування дорожньо-будівельних машин і тракторів. Також гостям показали процес виготовлення металевої огорожі.

На момент візиту в автопарку ліцею відремонтували навчальний трактор Т-150. Дана техніка використовується для практичних занять курсу трактористів.

Директор Березівського агроліцею Сергій Шульга поділився планами майбутнього розвитку навчального закладу. Зокрема, буде упорядкована територія стадіону ліцею, продовжиться ремонт діючої автотехніки, зі старих навчальних вантажівок та автобусів планують зробити кавобус (пересувну кав'ярню) та автосцену для святкових заходів. У перспективі планується відгородити територію майстерень та лабораторій огорожею з сітки-рабіци.

Депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян та голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук відзначали ініціативність новопризначеного директора. "За невеликий період часу Сергій Олександрович показав реальні результати роботи. Відчувається його бажання розвивати навчальний заклад, підвищувати якість надання професійно-технічної освіти. Агроліцей — єдиний в районі професійно-технічний заклад, який готує робітників аграрної галузі, електрозварників і віднедавна єдиним на території України — фахівців з автодорожнього ремонту. І він почав змінюватися на краще. Як депутат Одеської обласної ради, я підтримую ідеї директора Березівського агроліцею Сергія Шульги стосовно розвитку навчального закладу та допомагатиму йому з реалізацією важливих задумів, направлених на покращення рівня професійно-технічної освіти", – відзначив депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян наприкінці візиту.

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Жовтень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31