Нове вуличне освітлення у Заводівській сільраді та міні-озеро в ОПЛ №3

1 зав

2 зав

3 зав

4 зав

5 зав

У п'ятницю, 5 квітня, депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян та голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук побували з робочим візитом у Заводівській сільраді.

Вони оглянули хід робіт зі встановлення вуличного освітлення у селі Заводівка. Необхідність встановлення вуличних ліхтарів була однією з давніх проблем Заводівської сільради. Понад 20 років у селах Заводівка, Виноград, Чижове не було вуличного освітлення.

З виконаною роботою представників органів місцевого самоврядування ознайомив Заводівський сільський голова Максим Кутовий. Як поінформував Максим Валентинович, встановлення нових вуличних ліхтарів вже відбулося по центральній вулиці Заводівки — Шевченка. Також повністю завершені роботи зі встановлення вуличних ліхтарів у селі Виноград. У цих двох селах зроблено освітлення протяжністю понад 5 км. Тепер на стовпах населених пунктів Заводівської сільради встановлені сучасні енергоефективні ліхтарі. Фінансування робіт відбулося за кошти обласного бюджету, які були залучені завдяки активному сприянню депутата Одеської обласної ради Князя Хачатряна.

У п'ятницю, 5 квітня, розпочалося встановлення вуличного освітлення у с. Чижове.

За рахунок сільради нове вуличне освітлення буде встановлено на території всього села. Загальна площа робіт - майже 7 км.

Згодом депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян та голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук побували в Одеській ОПЛ №3. На території лікувального закладу на даний момент проводяться роботи з впорядкування території. За ініціативи працівників лікарні біля річки планується облаштувати місце відпочинку для пацієнтів.

За планом тут буде створене невеличке озеро. Необхідну водойму відповідної площі вже вирили екскаватором. Туди вже почала поступати вода. Далі будуть впорядковувати прилеглу територію — розчистять дерева, облаштують лавки для відпочинку. На прохання медиків необхідну техніку для робіт надало ТОВ «Березівкагрошляхбуд».

Крім цього, ведуться роботи з впорядкування пам'ятника загиблим визволителям Заводівки у роки Великої Вітчизняної війни. Цей пам’ятний знак теж знаходиться на території ОПЛ №3.

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Жовтень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31