Впровадження телемедицини у Березівському районі

1.IMG 8876

2.IMG 8860

3.IMG 8868

4.IMG 8853

5.IMG 8816

6.IMG 8822

7.IMG 8836

8.IMG 8843

9.IMG 8803

10.IMG 8805

11.IMG 8806

12.IMG 8808

У середу, 8 травня, депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук та в.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков побували з робочим візитом в Березівському районному центрі первинної медико-санітарної допомоги.

Головний лікар Ірина Кондрашова ознайомила їх зі змінами у лікувальному закладі. Тривають ремонти у кабінетах відділення загальної практики - сімейної медицини м. Березівка.

Облаштовано клініко-діагностичну лабораторію центру, яка забезпечена сучасним та високоточним автоматизованим обладнанням, яке дає змогу розширити спектр лабораторних тестів, а також запровадити сучасні та більш ефективні методи досліджень. За допомогою автоматичних аналізаторів в лабораторії повністю виключається вплив людського фактору, скорочується час обстеження та кількість помилок аналітичного етапу. Проводиться повний спектр лабораторних досліджень, тестів на ВІЛ-інфекцію, гепатити В та С, тропоніновий тест (виявлення інфаркту міокарда), які необхідні для своєчасної діагностики захворювань на первинному рівні.

Крім цього, Березівський ЦПМСД отримав сучасні мобільно-діагностичні комплекси для телемедицини. На сільради та ОТГ Березівщини виділено 8 таких комплектів.

Кожна медична валізка укомплектована сучасним портативним електрокардіографом, тонометром, термометром, стетоскопом та планшетом. Вартість кожного такого мобільно-діагностичного комплексу становить 42 000 грн. Необхідні кошти для придбання планшетів були виділені також з бюджетів Березівської (голова ОТГ Валерій Григораш) та Розквітівської (голова ОТГ Віталій Лозов) ОТГ, Раухівської селищної ради (в.о. голови Вікторія Скиба), Ряснопільської (сільський голова Тетяна Сафронова), Демидівської (сільський голова Володимир Дубінін), Маринівської (сільський голова Тетяна Писанюк) та Гуляївської (сільський голова Тетяна Юрченко) сільрад. Сільські ради виділили кошти в сумі 90 тис. грн.

Ірина Кондрашова розповіла представникам органів місцевого самоврядування про новації у медицині. Головним нововведенням стало впровадження телемедицини в сільській місцевості. Кожен лікар або медсестра сільської амбулаторії або ФАПу отримали можливість провести огляд пацієнта на місці і у разі необхідності оперативно передати відповідну інформацію сімейному лікарю. Електрокардіограф синхронізується з планшетом, на якому встановлене спеціальне медичне програмне забезпечення, і проводить необхідні аналізи. Завдяки інтернет-зв’язку медпрацівник може проконсультуватися з лікарем-фахівцем вторинного та третинного рівнів щодо встановлення діагнозу та призначення лікування. Це економить час і кошти, адже хворому не потрібно спеціально їхати до ЦРЛ для визначення діагнозу та проведення необхідних обстежень.

Головний лікар Березівського ЦПМСД Ірина Кондрашова подякувала за співпрацю і розуміння проблем первинної медицини району. Завдяки цьому проводиться ремонт сільських амбулаторій і ФАПів, закуповується та встановлюється необхідне медичне обладнання та ліки.

Потім вона разом з керівництвом району вручила мобільно-діагностичні комплекси лікарям та медсестрам амбулаторій і ФАПів Розквітівської ОТГ, Раухівської селищної ради, Ряснопільської, Демидівської, Маринівської, Гуляївської сільрад.

Депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук та в.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков подякували медикам за їхню віддану працю та ентузіазм. «Тепер з такими сучасними портативними медичними комплексами сільські жителі Березівщини ще на крок наблизилися до отримання якісної медичної допомоги. Березівська районна рада, РДА та депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян і надалі прикладатимуть необхідні зусилля, аби жителі Березівщини могли отримати необхідну кваліфіковану медичну допомогу на місці, без необхідності спеціально їхати до Березівки та стояти довгі черги у лікарні», — відмітив наприкінці візиту голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук.

Депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук та в.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков дякують вищеназваним ОТГ та сільрадам за підтримку первинної медицини району та співфінансування у придбанні сучасних мобільно-діагностичних комплексів для телемедицини.

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Жовтень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31