Рельєфні шви життя Марії Римяк

1юб

2юб

3юб

4юб

5юб

6юб

7юб

8юб

Доля Марії Михайлівни Римяк з Маринового не була ідеально скроєною. Проживши майже століття, жінка навчилася стійко долати життєві перешкоди і цінує кожен прожитий день.
У середу, 29 травня, вона відзначила 90-річний ювілей. З нагоди визначної дати до її садиби завітали почесні гості — голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова та Маринівський сільський голова Тетяна Писанюк. До неї також приїхав старший онук Іван з дружиною Оксаною. Прийшли привітати ювілярку її друзі та знайомі.
Голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук привітав Марію Михайлівну зі святом, побажав їй міцного здоров’я, успіхів, благополуччя. Також він передав вітання від депутата Одеської обласної ради Князя Хачатряна. Гості вручили ювілярці торт, квіти, фрукти та подарунки.
«Усі квіти Маринового цього дня я зібрала у святковий букет для Вас, наша дорога Маріє Михайлівно! Від імені сільради та від жителів нашого села щиро вітаю Вас з 90-річчям! Ви у нас така одна і іншої такої не буде», — відмітила голова Маринівської сільради Тетяна Писанюк, яка дуже добре знає «винуватицю» свята. 
Марія Михайлівна Римяк є однією зі старожилів села, з перших переселенців в Мариновому. Хоча народилася вона не тут, але це село для неї стало найріднішим місцем на світі. Все життя працювала в місцевому колгоспі на птахофермі. Так сталося, що чоловік Іван помер рано, трьох дітей вона виховувала сама. Полюбити знову Марія не змогла, тому й присвятила все своє життя дітям та роботі. Хоча було важко, та жінка не втрачала віри й надії на краще майбуття. 
Родина у Марії Михайлівни чимала — 3 дітей, 4 онуків та 6 правнуків. На жаль, двоє синів вже відійшли у вічність. Єдина донька мешкає з родиною на Київщині. Діти і онуки не забувають про бабусю і регулярно її навідують.
Самотужки вивчила кравецьку справу і почала шити. Кравецька майстерність з часом вдосконалювалася, з’явилися постійні клієнти. Поступово вона стала швачкою і до неї стали звертатися односельці з проханням пошити одяг або підшити якусь річ. Швейною справою жінка займається все життя, шиє пенсіонерка і досі — як для дітей, так і для дорослих. 
Жителі Маринового знають Марію Михайлівну як сумлінну, доброзичливу людину, яка з розумінням ставиться до проблем людей і допомагає в міру своїх можливостей. На дозвіллі вона любить читати вірші, прихожанка місцевої церкви, цікавиться життям рідного села та громади. На даний момент Марія Михайлівна Римяк є найстаршою жителькою Маринівської сільради. Жінка любить життя — порається на обійсті, вирощує квіти, час від часу шиє для свої односельців і завжди усміхненна.
Віка і здоров'я ювілярці!

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Жовтень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31