Відкриття храму у Чигирині

1.IMG 8238

2.IMG 8145

3.IMG 8155

4.IMG 8250

5.IMG 8255

6.IMG 8245

7.IMG 8200

8.IMG 8194

9.IMG 8170

10.IMG 8266

У понеділок, 17 червня, в с. Чигирин відбулося знакове свято — відкриття храму. Новий храм відчинив двері у особливу дату — День сходження Святого Духу на всіх апостолів та усю Православну Церкву.

На відкриття приїхали настоятелі храмів Березівського району на чолі з Благочинним храмів Березівського округу, отцем Петром. Разом вони провели першу літургію в Чигиринській церкві.

В урочистій церемонії відкриття взяли участь депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова, керівник громадської приймальні народного депутата України Миколи Скорика Тетяна Патраманська, Шевченківський сільський голова Ніна Кондрова.

Своєї церкві у Чигирині не було багато років, на церковні свята жителі села їздили до храмів сусідніх сіл. Завдяки спільним зусиллям керівництва району, органів місцевої влади, місцевих підприємців та небайдужих жителів села вдалося знайти приміщення, відремонтувати та облаштувати його під церкву. Процес побудови тривав кілька років.

Ініціатором створення став місцевий житель Леонід Сіянко, який взяв активну участь у ремонтних роботах.

Нова церква знаходиться у центрі села, в приміщенні колишнього складу біля сільського клубу. Приміщення капітально відремонтоване, замінений дах, встановлена нова електропроводка, металопластикові вікна і двері, підлога застелена плиткою, зведений купол з хрестом, облаштований іконостас.

На церковне свято приїхало багато прихожан з Чигирину, Шевченкового, сусідніх сіл. Бажаючих взяти участь у святковій службі було настільки багато, що не всі змогли вміститися в приміщенні.

Завершилося свято хресною ходою, під час якої відбулося освячення церкви. Благочинний храмів Березівського округу, отець Петро привітав прихожан Чигирина з відкриттям храму. "Цей день увійде в історію Березівського району. Це велика рідкість відкриття храму в селі. Я щиро радий, що у жителів Чигирина тепер є храм", – відмітив отець Петро.

О. Петро подякував усім людям, які допомогли облаштувати і відкрити храм. Активну участь у створенні храму  взяли депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, керівник місцевого агропідприємства В'ячеслав Сабрам, Шевченківський сільський голова Ніна Кондрова, житель Чигирина Леонід Сіянко та багато інших. Імена всіх, хто допоміг були названі під час церемонії відкриття.

До слова також запросили гостей заходу - Князя Хачатряна та Віталія Мосійчука. Вони привітали жителів села з відкриттям церкви і побажали вірянам успіхів та благополуччя.

На честь свята дітям Князь Хачатрян та Віталій Мосійчук також підготували приємний сюрприз дітям Чигирина - їм вручили іграшкові набори. Після відкриття церкви у сільському клубі на прихожан чекала святкова трапеза.

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Жовтень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31