Педагогічна конференція:

1зас

2зас

4зас

3зас

5зас

6зас

7зас

9зас

11зас

12зас

13зас

14зас

Педагогічна конференція: перехід до стандартів Нової української школи
У середу, 28 серпня, в Березівській РДА відбулася педагогічна конференція освітян району.
У ній взяли участь депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, в.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков, заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова, голова Степанівської сільради Тетяна Матієць, представники відділу освіти РДА та педагоги навчальних закладів району. Цьогорічна конференція пройшла у новому форматі – дискусії.
Голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук розповів про співпрацю районної влади з освітніми закладами за минулий рік. У своїй промові він відмітив, що у 2018-2019 навчальному році на базі Раухівської школи створено опорний заклад освіти, обладнані внутрішні вбиральні в Чорногірській та Златоустівській ЗОШ, замінені вікна та двері, оновлено фасад будівлі у Ряснопільському НВК, замінені вікна Гуляївській ЗОШ та здійснено капітальний ремонт покрівлі Михайло-Олександрівської ЗОШ. Він подякував Князю Хачатряну за залучені кошти із обласного бюджету на виконання цих робіт. За ініціативи Князя Аршалуйсовича також було облаштовано шкільне подвір'я у Раухівському опорному закладі.
Депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян висловив свою точку зору стосовно освітніх реформ. За його думкою, реформи освіти мають бути підкріплені відповідним фінансуванням. "Турботи за ремонт школи не мають лягати на плечі батьків та вчителів. Педагоги мають виховувати дітей, а не шукати гроші на ремонт класу чи придбання необхідного матеріально-технічного забезпечення. Цим мають займатися депутати. Освітнім закладам Березівщини потрібно надалі розвиватися. Нам потрібно прикласти максимум зусиль, щоб змінити дану ситуацію на краще" – відмітив депутат.
Степанівський сільський голова Тетяна Матієць поділилася досвідом співпраці місцевих освітніх закладів з сільрадою. Як відмітила Тетяна Іванівна, всі нагальні проблеми Чорногірської школи та Степанівського дитсадка вирішуються спільними зусиллями сільради та цих навчальних закладів, а також за активної підтримки депутата Одеської обласної ради Князя Хачатряна.
Після виступу гостей розпочалася дискусія на тему "Нова українська школа: виклики та перспективи освітньої реформи на Березівщині". У ній експерти та педагоги обговорювали проблеми освіти та втілення освітянських реформ в начальних закладах Березівського району. Модератором заходу став директор Раухівського опорного закладу освіти Валерій Плавницький.
Кожен присутній педагог мав можливість задати питання, побажання та пропозиції експертам.
Наприкінці конференції педагогам запропонували взяти участь у благодійній акції "Благодійність замість квітів". Суть акції - фінансова допомога онко та важкохворим дітям Березівського району замість традиційних букетів квітів вчителям. Провести її в освітніх закладах освіти запропонувала вчитель Раухівського закладу освіти Ніна Уланова. Необхідну інформацію про акцію можна дізнатися на сайті: childdevelop.com.ua

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Жовтень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31