Громадська рада: освіта, жнива та ігнорування правил дорожнього руху

1гром

2гром

3гром

4гром

5гром

6гром

7гром

8гром

9гром

У четвер, 29 серпня, відбулося засідання Громадської ради Березівського району під головуванням Петра Ляшика.
У роботі засідання взяли участь голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук та в.о.голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков.
На початку засідання присутні хвилиною мовчання пам'ять загиблих визволителів України.
Начальник відділу освіти, молоді та спорту Березівської РДА Ольга Гаврилюк доповіла про стан харчування в загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах району. Ольга Федорівна також виступила з доповіддю по другому порядку денного — про стан і перспективи різних видів спорту в Березівському районі
Про результати проведення жнив 2019 року доповіла в.о. голови відділу агропромислового та економічного розвитку Березівської РДА Світлана Торосян. Вона повідомила, що цьогорічний врожай був меншим, ніж минулорічний. Це сталося через засушливі погодні умови в районі.
Наприкінці заслухали питання групи жителів Розквітівської сільради стосовно рейдерського захоплення врожаю. У пайовиків сильміць забрали врожай з їхніх земельних ділянок. Як відмітили потерпілі, розслідування зайшло у глухий кут. "Слідство не рухається через бездіяльність правоохоронців. Куди не звертаємося – нам ніхто не може допомогти" - кажуть потерпілі.
З'ясувалося, що врожай забрало підприємство-орендар. Розслідування даного питання питання прокоментував заступник начальника Березівського відділення поліції Віктор Корнєєв. Як повідомив поліцейський, 4 заяви прийняті і зареєстровані, на зерно накладений арешт. У ході обговорення присутні зійшлися на спільній думці, що постраждалим треба звернутися до суду.
Член громадської ради Анна Матейко підійняла питання про стан доріг у Березівці. За її словами, дорожні знаки знаходяться у неналежному стані, водії їх ігнорують та порушують правила дорожнього руху.
Також вона звернула увагу на необхідності встановлення більш чітких дорожніх знаків на перехресті вулиць Горького та Маяковського, так як на цій ділянці інтенсивний рух транспорту і там часто трапляються ДТП.
Як поінформував заступник Березівського міського голови з питань ЖКГ, Олександр Музиченко, міськрада закупила дорожні знаки і вже ведуться роботи з їх встановлення на вулицях міста.

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Січень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31