Перший дзвоник у Михайло-Олександрівці

1дзвон

2дзвон

3дзвон

4дзвон

5дзвон

6дзвон

8дзвон

9дзвон

10дзвон

У понеділок, 2 вересня, у Михайло-Олександрівській ЗОШ відбулася святкова лінійка з нагоди початку нового навчального року.
День знань та Свято Першого дзвоника зібрав на шкільному подвір'ї учнів, вчителів, батьків та рідних школярів з Михайло-Олександрівки та Веселинівки.
На свято завітали гості: голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова та Михайло-Олександрівський сільський голова Віктор Безродній.
Почалася лінійка вшануванням пам’яті померлих воїнів, а учні поклали квіти до пам'ятника воїнам-визволителям села.
Директор школи Людмила Похиленко привітала учнів, вчителів, батьків з Днем знань. Вона подякувала усім, хто допоміг підготувати школу до нового навчального року – депутату Одеської обласної ради Князю Хачатряну, директору ПП "Чеське" Василю Швецю, батькам, вчителям і техпрацівникам школи.
Голова Березівської ради Віталій Мосійчук привітав учнів та колектив школи з Днем знань та передав їм вітання з Першовереснем від депутата Одеської обласної ради Князя Хачатряна. Віталій Леонідович відмітив, що за останні кілька років відбувся значний благоустрій Михайло-Олександрівської ЗОШ: у школі побудували внутрішню вбиральню, в класах і кабінетах встановлені нові металопластикові вікна і двері, в цьому році капітально відремонтували покрівлю школи.
Він висловив надію, що завдяки спільній, злагодженій роботі депутата обласної ради Князя Хачатряна, дептатів районної та місцевої влади навчальний заклад розвиватиметься й надалі.
В новому 2019-2020 навчальному році в Михайло-Олександрівській загальноосвітній школі вперше за парти сядуть 8 учнів. Їхнім першим вчителем стане Вікторія Вільгемівна Івченко, яка навчатиме дітей 4 роки.
Під час святкової лінійки учні школи подарували квіти вчителям, після чого випускники виконали пісню про свій останній навчальний рік. Випускним цей рік стане для 6 учнів 9-го класу (класний керівник Вадим Соловйов).
Потім всі першачки разом з випускниками виконали спільний танець довколо намальованого на асфальті сонця, яке наприкінці танцю прикрасили своїми променцями.
За шкільною традицією випускники вручили подарунки підростаючій зміні – набори канцелярського приладдя першачкам. Від сільради найменші учні школи теж отримали подарунки, які вручив їм сільський голова Віктор Безродній.
Старт новому навчальному року першим дзвоником дали всі учні першого класу. По завершенню лінійки школярі відправилися на перший урок.

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Січень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31