Енергоефективність як один з принципів сталого розвитку громад

1 енерго

2 енерго

3 енерго

4 енерго

У четвер, 5 вересня, в Березівській РДА відбувся семінар-тренінг. Його темою стало підвищення обізнаності населення щодо впровадження сучасних енергоефективних методик та об'єднання співвласників багатоквартирних будинків.
Даний захід пройшов у рамках реалізації проекту ААР «Сталий розвиток сільських територій Чернівецької та Одеської областей».
Метою проекту стало поліпшення добробуту та підвищення рівня життя найбільш вразливих груп населення в двох вищезгаданих областях, стійкий економічний і всеохоплюючий соціально-економічний розвиток на місцевому рівні за рахунок посилення кооперативного місцевого управління й заохочення ініціатив, орієнтованих на громади. Березівський район брав участь у першій фазі проекту. У ньому взяла участь Розквітівська ЗОШ.
У заході взяли участь керівники комунальних установ міста, громад та району, директори закладів освіти району.
З сучасними методиками енергоефективності присутніх знайомив запрошений гість – регіональний координатор-інженер ПРООН в Одеській області Олег Рогозін. Він провів кілька презентацій, під час яких розповів про дієві методи енергозбереження, проекти Програми розвитку ООН та про організацію.
За словами фахівця, основні причини низької енергоефективності – застарілі стандарти та зношеність існуючих мереж. Оцінити допоможе енергетичний аудит. Це поняття означає перевірку і дослідження потоків енергії задля збереження її у будівлі.
Визначати енергоефективність будівлі можуть енергоаудитори, які визначать енергопроблеми будівлі та нададуть конкретні рекомендації для їх вирішення.
Статистика свідчить, що на сьогодні майже 85% багатоквартирних будинків та громадських будівель потребують заходів з енергозбереження та термомодернізації. Через неефективне використання енергії переважна більшість будівель витрачає від 30 до 50 % тепла. Термомодернізація – це комплекс ефективних заходів від проведення енергоаудиту, який допоможе значно скоротити енергоспоживання населення.

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Січень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31