Ситуація на полях: надзвичайний стан

1 теб

2 теб

3 теб

4 теб

5 теб

14 травня відбулося засідання районної комісії ТЕБ та НС, яке провів голова Березівської райдержадміністрації Юрій Головін.

У роботі засідання взяли участь заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова, Березівський міський голова Валерій Григораш, начальник районної Служби порятунку Максим Сьомкін, районний військовий комісар Олександр Чигирьов, голови ОТГ, керівники агроформувань та фермери району, запрошені.

Начальник управління економіки та агропромислового розвитку РДА Світлана Торосян доповіла про критичний стан в аграрному секторі через тривалу посуху.

Своїми думками на тему визначення збитків для отримання державної компенсації поділилися сільгоспвиробники Марія Якобюк, Володимир Бондарець, Сергій Іщенко, Анатолій Запорожан, Олександр Шевченко.

Головуючий повідомив, що після коронавірусу складна ситуація в аграрній сфері стає темою номер один.

З метою отримання державних компенсацій за загиблий врожай та щодо пільгового оподаткування аграрії вирішили звертатися до народного депутата України, члена аграрного комітету Степана Чернявського.

Далі обговорювалося питання пожежної безпеки. Наголошувалося на необхідності обладнання в сільрадах башт Рожновського гайкою для можливості здійснювати забір води в пожежні авто.

Акцентувалася увага, що нині встановлено найвищий, п’ятий, рівень пожежної безпеки. Торік у травні було зафіксовано 50 пожеж, а нині вже 107. Через спалювання сухої трави вогонь може наближатися до людського житла, нещодавно таку пожежу рятувальники ліквідували в районі. Крім того, смертельну загрозу для пернатих становлять підпали очерету в плавнях. Днями планується проведення навчання в Березівському лісовому господарстві по ліквідації пожеж в лісах.

Наприкінці було повідомлено, що триває призовна комісія юнаків на строкову військову службу в Збройних Силах України.

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Січень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31