Новий дитячий майданчик у Заводівці

1. зав

2. зав

3. зав

4.зав

5. зав

6. зав

7. зав

Цьогорічний початок літа для дітей Заводівки став дійсно особливим – у центрі села відбулося відкриття нового дитячого майданчика.
Святкова подія відбулася у понеділок, 1 червня, у Міжнародний день захисту дітей. Малечу та жителів села зі святом привітали гості – депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук та Березівський міський голова Валерій Григораш.
Не зіпсував святкового настрою літній дощ, який періодично йшов під час заходу. Новий майданчик встановлено біля сільради. Раніше тут була покинута садиба. Територію розчистили, вирівняли, встановили високий паркан, уклали тротуарною плиткою та встановили майданчик: гойдалки, гірку, карусель, зони відпочинку. Тепер у центрі села для дітей та батьків з'явилася нова ігрова зона відпочинку.
Обладнання для дитячого майданчику було придбане за рахунок коштів обласного бюджету, які були залучені завдяки депутату обласної ради Князю Хачатряну. На благоустрій території – укладання плиткою, встановлення огорожі, будівельні роботи та ін. – Заводівська сільрада виділила 300 тис. грн з бюджету сільради.
Поки йшов дощ, представники районної влади поспілкувалися з дітьми та місцевими жителями у приміщенні сільради.
"За останні роки у Заводівській сільраді відбулося багато змін на краще. Дуже приємно, що і сьогодні для дітей сільрада теж підготувала особливий подарунок – новий майданчик. Дякую жителям за розуміння і підтримку", – відмітив під час церемонії відкриття депутат обласної ради Князь Хачатрян. На честь свята дітей чекав сюрприз – морозиво, яким пригостили дітей. Смаколики для малечі придбали за власний кошт депутат обласної ради Князь Хачатрян та голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук.
Після цього настав довгоочікуваний момент – відкриття нового місця дозвілля. З усього села на нього зійшлися діти з батьками. Відкрив нове ігрове місце голова сільради Максим Кутовий.
Присутні жителі поспілкувалися з представниками місцевої влади, висловили свої думки та пропозиції щодо розвитку сільради. Місцеві жителі подякували керівництву району та сільському голові за обладнання нового дитячого майданчика у селі.
А діти тим часом радісно бавилися на нових гойдалках, гірці та каруселі.

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Січень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31