До Дня державної служби

1. д с

2.дс

3. дс

4. дс

5. дс

6. дс

7.дс

8. дс

9. дс

10. дс

11. дс

12. дс

13. дс

У вівторок, 23 червня, в Березівському РБК відбулися урочистості з нагоди Дня державної служби.

Саме держслужбовці забезпечують діяльність органів влади, керуючись законодавством. Їхня основна функція — це управління суспільними процесами та різними ресурсами, що належать державі, реалізація законодавчих актів.

З нагоди свята держслужбоців Березівського району привітали керівники району та міської громади.

Голова Березівської РДА Юрій Головін відмітив, що саме на держслужбовців покладена висока відповідальність за розвиток української державності, впровадження реформ та вдосконалення державного управління.

Голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук зазначив, що люди, які обирають державну службу, заслуговують на глибоку повагу за самовіддану працю. «Це особлива професія, представники якої володіють з одного боку широкими повноваженнями, а з другого боку несуть подвійну відповідальність за добробут та майбутнє свого народу. Від ваших щоденних наполегливих зусиль, професіоналізму, патріотизму, принциповості та сумління значною мірою залежить благополуччя українців та імідж нашої держави на міжнародному рівні. Тож нехай ваші дії будуть мудрими, а щоденна робота викликає повагу та довіру громадян. Ніколи не забувайте про своє високе призначення – вірно і чесно служити державі!», – відмітив у своєму вітанні Віталій Леонідович. Після цього він провів церемонію нагородження.

Грамотами Березівської районної ради за багаторічну сумлінну працю в органах виконавчої влади, зразкове виконання службових обов'язків, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята – Дня державної служби були нагороджені: начальник відділу надання адміністративних послуг Березівської РДА Володимир Арапатій, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Березівської РДА Ольга Гаврилюк та начальник відділу з питань цифрового розвитку, інформаційної діяльності, інвестицій та інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Березівської РДА Світлана Торосян.

З професійним святом держслужбовців Березівського району та його об’єднаних територіальних громад привітав Березівський міський голова Валерій Григораш. Валерій Валерійович у своєму привітанні подякував за плідну співпрацю між міською радою та органами державної служби Березівського району

У якості подарунку для держслужбовців всіх рангів Березівщини був святковий концерт. Свої музичні привітання на честь свята їм присвятили аматори Березівського РБК – солістка Юлія Соловйова (пісня «Я піду в далекі гори»), дует Ніколь Довгань та Анни Грицку («Я малюю синє небо»), тріо «Мелодія» («Стежечка-мережечка»). Танцювальний колектив «Супер стар» (керівник Лілія Бондаренко) представив ліричний та романтичний хореографічний номер «Отражение души». Завершився концерт динамічною композицією «Світ рятує любов», яку виконав ансамбль Березівського РБК «Сузір’я» з солісткою Юлією Харченко.

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Січень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31