Візит керівника центрального рівня


Берез   

6 лютого до управління Державної  казначейської служби України у Березівському районі з робочим візитом прибула Голова Державної казначейської служби України Слюз Т. Я.

У приміщенні управління Тетяна Ярославівна ознайомилася з роботою управління та провела нараду з коллективом і запрошеними  представниками влади району – заступником голови РДА Лоскутніковим С.Д., заступником голови райради Димовою В.В., міським головою Григорашем В.В. та заступником начальника фінуправління РДА Доньченко О.М.

Голова Казначейства презентувала концепцію розвитку інформаційних технологій Державної казначейської служби України, акцентувавши увагу на повноваженнях казначейства у зв’язку зі змінами в бюджетному законодавстві. Також вона надала інформацію про використання коштів освітньої та медичної субвенції.

Слюз Т.Я. звернула увагу присутніх на пріоритетності запровадження системи дистанційного обслуговування клієнтів «Клієнт Казначейства-Казначейство», що надасть можливість розпорядникам та одержувачам бюджетних коштів працювати в режимі реального часу  і при цьому, зменьшить витрати на відрядження  та  оптимізує рух документів. Детально зупинилася гостя на перевагах запровадження електронної форми обслуговування клієнтів із використанням засобів електронного цифрового підпису та сучасних інформаційних технологій.       

Очільниця Казначейства окремо зупинилася на перевагах децентралізації й об’єднання громад, розширенні їхніх прав і фінансових можливостей. Також була приділена увага умовам праці та стану приміщень, в яких працюють казначеї, обговорено питання штатної чисельності, навантаження працівників, перспективи поліпшення умов праці.

Учасники наради подякували Тетяні Ярославівні за змістовну бесіду та практичну користь зустрічей такого формату.

Л.В. СОРОЧАН,

начальник управління ДКСУ

 у Березівському районі

Одеської області.

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Вересень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30