По-діловому, конкретно і об’єктивно

 

 

 

IMG 0023

IMG 9864

     25 березня відбулось пленарне засідання V сесії районної ради VII скликання під головуванням Віталія Мосійчука, голови районної ради. В його роботі взяли участь голова РДА Геннадій Заболотний, заступники голови РДА, завідуючі відділами та управліннями РДА, завідуючі відділами райради, керівники державних підрозділів та структур.

     Попри те, що до порядку денного засідання входило більше 20 питань, виступи доповідачів відзначались виваженістю, стислістю й конкретністю, а робота депутатського корпусу — активністю.

     Незвично урочистим став початок сесійного засідання. Традиційно депутати щиро привітали своїх колег-ювілярів та тих, хто в міжсесійний період відзначали день народження. Поіменно депутатам були вручені посвідчення депутата районної ради та нагрудні знаки.

     Про успішну діяльність, що стала результатом колективної копіткої роботи Березівського ВПУ ОНПУ за останні місяці, яка увінчалась низкою високих нагород, повідомив аудиторії Віталій Мосійчук. Березівське ВПУ ОНПУ було нагороджено золотою медаллю VII Міжнародної виставки, Дипломом в номінації «Міжнародна співпраця як невід’ємна складова інноваційного розвитку національної освіти та науки», Дипломом «за презентацію і впровадження педагогічних інновацій у національний освітній простір». Також директор ВПУ ОНПУ Валентина Шевченко нагороджена Почесною грамотою МОН України, Національної академії педагогічних наук України та компанії «Виставковий світ» за плідну організаторську діяльність із забезпечення якості національної освіти.

     Надійшли в район і Почесні грамоти Одеської облдержадміністрації для найактивніших учасників ліквідації наслідків природньої стихії взимку. Із шести учасників, відзначених по всій області, троє — наші земляки. Почесними грамотами нагороджені Олександр Шестопалов, водій ТОВ “Березівкаагрошляхбуд”; Віктор Якубенко, інженер Березівського РЕМу; Віталій Бем, електрик Березівського РЕМу.

     Грамотою Асоціації міст України, спорткомітету України відзначено директора ФСК «Колос» Сергія Скворцова.

     Перед початком розгляду питань порядку денного, голова райради висловив подяку депутатам за плідну роботу у профільних комісіях, що відбувались в міжсесійний період.

    Урочисто прийняв Присягу посадової особи місцевого самоврядування Віталій Мосійчук. Депутати одноголосно підтримали присвоєння В.Мосійчуку сьомого рангу державного службовця.

     До обговорення депутатами були подані Звіт райдержадміністрації про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 2015 рік (який представив заступник голови РДА Сергій Лоскутніков), Звіт райдержадміністрації про виконання районного бюджету за 2015 рік та внесені зміни до рішення райради про райбюджет на 2016 рік (доповідач начальник фінуправління РДА Олена Болотенко).

     Інформацію про епідеміологічну ситуацію в районі довів головний лікар КЗ «Березівська ЦРЛ» Віталій Паданєвич. Про результати діяльності на території Березівського району доповів заступник керівника Комінтернівської місцевої прокуратури Абдула Газієв.

     З планом роботи районної ради на 2016 рік ознайомила депутатський корпус заступник голови райради Валентина Димова.

     Депутати прийняли відповідні рішення щодо затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2016 рік, Програми модернізації системи оподаткування місцевих бюджетів району, цільової соціальної Програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2016-2017 роки, Програми регулювання земельних відносин в районі на 2016-2018 роки, Положення про помічника-консультанта депутата районної ради VII скликання.

     Розглянули і підтримали депутати депутатські запити своїх колег Андрія Шимка, Анатолія Запорожана (щодо надання статусу опорної школи ЗОШ №2 та Ряснопільській ЗОШ), Олександра Кривенка (щодо дотримання законності в сфері землекористування).

     Щодо актуальних питань життєдіяльності району присутні заслухали виступи депутатів Тетяни Моторної, Олександра Адзеленка, Олександра Кривенка.

     Конструктивність та дієвість співпраці райдержадміністрації та районної ради відзначив у своєму виступі голова РДА Геннадій Заболотний.

     В ході роботи депутатським корпусом були затверджені рішення з кількох організаційно-установчих питань.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Вересень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30