Нарада із силовиками

Нарада по безпеці

     Боротися з ухильниками та посилити безпеку — такі важливі питання були розглянуті на координаційній нараді, яка днями відбулася в РДА. 

     У ній взяли участь голова РДА Геннадій Заболотний, голова райради Віталій Мосійчук, міський голова Валерій Григораш, військовий комісар Володимир Колбасін, начальник райвідділення поліції Олександр Білоконь, прокурор району Абдула Газієв та головний спеціаліст з питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи РДА Юрій Шабалін.

     Про стан призову громадян поінформував В. Колбасін. Великою проблемою для комісаріату є значна кількість ухилень від мобілізації. В даному контексті була розглянута схема оповіщення під час призивної кампанії. 

     Наступним стало питання посилення безпеки. Як повідомив О. Білоконь, останнім часом на Березівщині спостерігається підвищення криміногенної ситуації. Тому для більш оперативного розкриття злочинів є необхідність у встановленні зовнішніх камер спостереження. Він навів приклад Тарутинського району, де раніше очолював місцевий відділ поліції. Зі встановленням камер відеоспостереження кількість злочинів там значно скоротилася і більше злочинів розкривалося по гарячих слідах. 

     Про плани щодо встановлення камер відеоспостереження розповів міський голова Валерій Григораш. У першу чергу планується встановити три камери спостереження на в’їздах до міста — зі сторони Одеси, Заводівки та Раухівки.

 

 

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Вересень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30