Народний депутат України Скорик Микола відвідав Березівський район.

IMG 1504

Народний депутат України Микола Скорик з робочим візитом побував у Березівському районі.

Відбулася зустріч депутата з мешканцями сіл Шевченкове, Маринове, Нейкове. Послухати політика і задати йому запитання прийшло до 200 людей. Бажаючі мали змогу задати йому запитання і отримати компетентну відповідь.

У зустрічі взяли участь депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова районної ради Віталій Мосійчук, голова громадської ради при РДА, благочинний храмів Березівського округу Петро Ляшик, керівник громадської приймальні народного депутата М. Скорика Тетяна Патраманська, Шевченківський сільський голова Ніна Кондрова, Маринівський сільський голова Тетяна Писанюк.

Після зустрічі з громадськістю народний депутат спільно з місцевим керівництвом поклав квіти до пам’ятника воїнам-визволителям с. Шевченкове.

На землях сільгосппідприємства «Хлібопродукт» (керівник Армен Хачатрян) М. Скорик взяв участь у закладенні саду фруктових дерев за допомогою сучасних технологій.

В Березівці політик оглянув хід ремонтних робіт в будівлі колишнього клубу кооператора. Там планується розташувати духовно-спортивний клуб «Муромець». Ініціатор створення клубу отець Петро Ляшик.

Після відвідування Березівського Свято-Миколаївського храму народний депутат зустрівся з головою РДА Геннадієм Заболотним, заступником голови райради Валентиною Димовою, поклав квіти до пам’ятника воїнам-визволителям Березівки від німецько-фашистських загарбників.

Потім у районному будинку культури пройшла зустріч політика з активом району, депутатським корпусом, присутніх було у залі до 500 осіб. У зустрічі також взяли участь 12 депутатів (з 23-ох) фракції «Опозиційний блок» в Одеській обласній раді. На зустрічі були присутні і представники районних організацій з Іванівського, Миколаївського і Ширяївського районів.

Запитання щодо різних актуальних тем сьогодення політику задавали Володимир Бартош, Григорій Шевченко, Наталія Хромова, Віталій Паданєвич.

Квіти з нагоди дня народження В.Мосійчук вручив директору РБК Аллі Піцул, а М.Скорик — керівнику громадської приймальні Тетяні Патраманській.

 

 

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Вересень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30