Наради в районній раді

IMG 2959

                                                             На апаратній нараді

12 квітня відбулася розширена апаратна нарада, яку провів голова РДА Геннадій Заболотний. У роботі засідання взяв участь голова райради Віталій Мосійчук.

З першого питання про основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів у закладах освіти району доповіла Ольга Гаврилюк, начальник відділу освіти РДА. Про роботу служби у справах дітей щодо здійснення рейдів-перевірок обстеження неблагополучних сімей на території району протягом І кварталу цього року поінформувала Наталія Лудан, в.о. начальника служби у справах дітей РДА. Начальник УПФУ в Березівському районі Анжеліка Слабенко довела до присутніх підсумки роботи управління пенсійного фонду України в Березівському районі за І квартал 2016 року. А начальник УСЗН РДА Микола Моряк доповів про підсумки роботи управління соцзахисту населення РДА із зверненнями громадян за 2015 рік та за І квартал 2016 року.

 

 

На нараді із сільськими головами

Після апаратної відбулася нарада із сільськими головами, яку провів голова райради Віталій Мосійчук.

Керівник центру надання адмінпослуг Володимир Арапатій поінформував про нововведення щодо здійснення в сільрадах реєстрації громадян. Керівник реєстраційної служби міської ради Сергій Горбенко надав сільським головам роз’яснення щодо здійснення в сільрадах приписки громадян та їх реєстрації. Також мова йшла про вимоги щодо прийому документів, стягнення адмінзбору, складення протоколів.

 

 

На засіданні бюджетної комісії

13 квітня відбулося засідання бюджетної комісії, яке провів голова райради Віталій Мосійчук.

На засіданні були присутні голова комісії Василь Задорожнюк, члени комісії та запрошені. Були розглянуті питання про внесення змін до райбюджету-2016 у зв’язку з передачею бюджетами нижчого рівня цільових субвенцій; про додаткове виділення коштів КЗ «Березівський районний ЦПМСД» на придбання медикаментів хворому з пересадкою нирки; про виділення коштів на проведення обов’язкового медогляду працівників навчальних закладів району. Доповідала з цих питань начальник фінуправління РДА Олена Болотенко.

 

 

 

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Вересень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30