Районну бібліотеку можна зробити освітнім центром

IMG 0350

IMG 0335

IMG 0296

Відбулася робоча зустріч першого заступника голови РДА Олени Карабази, заступника голови районної ради Валентини Димової та директора ЦБС Катерини Павленко з радником голови Одеської ОДА з питань освіти і науки, співзасновником та координатором проектів громадської організації «Вільна освіта» Станіславом Дрогаєвим.

Обговорювалася можливість реалізації в читальній залі районної бібліотеки проекту «Самоорганізуючий освітній простір». Тобто, в читальній залі планується створення сучасного освітнього центру. Школярі, студенти, молодь зможуть в цьому центрі вивчати іноземні мови за ефективними методиками, на великому екрані дивитися новинки кіноіндустрії, читати цікаві часописи, користуватися інтернетом для навчання.

За словами С. Дрогаєва, після облаштування центру ГО «Вільна освіта» продовжує з ним співпрацювати. Втілюватимуться розроблені програми для молоді, виступатимуть лектори на цікаві молодим людям теми, здійснюватимуться прямі трансляції з втілення навчальних проектів.

«Умови такі, що ремонт зали має профінансувати районний бюджет, а меблі (столи-трансформери, м’які крісла) та оргтехніку (5 комп’ютерів, інтернет-роутери, плазмовий екран, проектори) надасть ГО «Вільна освіта». Чотири такі проекти на Одещині вже реалізовано, по ще чотирьох робота триває, сказала О. Карабаза.

Мова йшла і про можливість виготовлення меблів для цього проекту у майстерні ВПУ ОНПУ. С. Дрогаєв має креслення цих меблів, головне – виготовити їх належним чином. Якщо майстрам ВПУ ОНПУ це вдасться, надійдуть замовлення з інших областей, де створюватимуться такі центри.

«Що важливо – в разі реалізації такого проекту, це дасть можливість осучаснити роботу районної бібліотеки. Читачі «СМ» знають, що цій темі останнім часом приділяється в районі велика увага, здійснюються виїзди до сільських бібліотек. Ці заклади мають працювати не для самих себе, а для громади. Питання щодо реалізації проекту має вивчити постійна комісія райради, а рішення прийматиметься на сесії. Хотілось би до 1 вересня цей проект реалізувати. Кошти для ремонту читальної зали в межах 200 тис. грн в будь-якому разі менші за суму 1 млн 300 тис. грн, яка щороку виділяється з райбюджету на утримання бібліотечної мережі району», сказала В.Димова.

Керівники РДА і райради обговорили тему реалізації освітнього центру в районній бібліотеці, залишилося знайти кошти на його реалізацію.

 

 

 

 

 

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Вересень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30