Забезпечити належні умови для створення опорних шкіл

DSC 8436

DSC 8440

Про це йшлося під час зустрічі представників облдержадміністрації з керівництвом Березівського району 20 квітня.

Мета візиту — оцінка стану шкіл району та можливість створення на їх базі опорних шкіл.

Відповідно до роз’яснень фахівців, поняття «опорна школа» означає школу, якій будуть підпорядковані менші школи на території відповідної громади чи району. Відповідно до урядової концепції діти, які навчаються у 5-9-х класах, повинні перейти в опорну школу. Менші школи втратять статус і стануть “філіями”. Директор опорної школи відповідатиме за кадрову політику опорної школи і філій на відповідній території. Ресурсами навчальних закладів теж розпоряджатиметься опорна школа. 

Питання можливого створення таких шкіл на Березівщині в ході зустрічі обговорювали начальник шкільного відділу департаменту освіти і науки ОДА Олексій Прокопенко, заступник начальника департаменту економічного розвитку ОДА Олег Коровкін, голова РДА Геннадій Заболотний, заступник голови райради Валентина Димова, начальник відділу освіти РДА Ольга Гаврилюк.

Наголошувалося, що до процесу вибору опорних шкіл в районі мають залучатися громадськість, депутатський корпус, батьки школярів. Для більшої обізнаності населення Г.Заболотний запропонував департаменту освіти підготувати ознайомчий відеосюжет, який включатиме інформацію про опорні школи та світовий досвід їх впровадження. Як відмітила В.Димова, у питанні створення опорних шкіл має враховуватися думка жителів об’єднаних територіальних громад.

Після засідання керівники здійснили робочу поїздку по школах Березівки. Під час огляду навчальних закладів увага зверталася на матеріально-технічне забезпечення, наявність Інтернету, їдалень, належний стан корпусів.

 

 

 

 

 

 

 

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Вересень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30