На координаційній нараді

IMG 2431

IMG 2432

     28 квітня відбулася Ко­ор­ди­наційна рада при голові районної ради. Засідання провів голова районної ради Віталій Мосійчук. У роботі засідання взяли участь депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, заступник голови райради Валентина Димова, голови сільрад, запрошені. 

     З першого питання порядку денного — про забезпечення декларування доходів, отрима­них від продажу сільгосп­продукції, яка вирощена на земельних ділянках площею понад 2 га виступив начальник ОДПІ Максим Кутовий. Акцентувалася увага на необхід­ності вчасної подачі декларацій, прозорої звітності про обробіток земель в сільрадах, чесну і обов’яз­кову сплату податків. В.Мосійчук наголосив, що в зе­мельних питаннях слід навести порядок і взятися за це слід негайно.

     Про внесення змін до дого­ворів з ПАТ «Енергопоста­чальна компанія «Одесаобл­енерго» в частині здійснення передплати за спожиту електро­­енергію в розмірі затверджених лімітів доповіла заступник на­чаль­ника РЕМ Світлана Чорна.

     Заступник військового комі­сара РВК Костянтин Буняков доповідав з питання про забез­печення виконання заходів по призову на строкову військову службу призовників віком 20-27 років і сприяння в цій справі з боку сільрад, дільничних.

     Про надання учасникам АТО та членам їх сімей допомоги у вирішенні питань, що відносяться до компетенції органів місцевого самовря­дування акцентував увагу голова райради В.Мосійчук.

     Начальник відділу освіти РДА Ольга Гаврилюк повідомила про   розгляд клопотання райвідділу освіти щодо виділення місцевими радами субвенції на здійснення видатків на харчування учнів 1-4 класів (крім пільгового контингенту).

     Про розгляд клопотання КЗ «Березівська ЦРЛ» щодо виділення місцевими радами субвенції на здійснення видатків на придбання ліків та харчування дітей віком до 3-х років доповів головний лікар КЗ «Березівська ЦРЛ» Віталій Паданєвич.

     Голова райради В.Мосійчук ознайомив сільських голів з аналізом передплати районної газети «Степовий маяк» і рекомендував виписати газету на друге півріччя депу­татському корпусу і сім’ям бійців АТО, ветеранам.

     Заступник голови райради В. Димова поінформувала про обго­во­рення шляхів реалізації реформи місцевого самовря­дування в районі. Також вона ознайомила присутніх з питан­нями, що розглядалися на семі­нарі в обласній раді. Мова йшла про зміни порядку реє­стра­ції, ведення демогра­фічного реєстру, стягнення штрафів за порушення термі­нів. Начальник ЦНАП Воло­димир Арапатій доповнив дану тему.

       В. Димова крім того розповіла про опорні школи і як передбачено реформувати роботу закладів освіти.

Голова Розквітівської об’єднаної громади Віталій Лозов розповів про візит з головою Червоноармійської ОТГ Валентиною Тимчук до Польщі в рамках обміну досвідом.

 

 

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Вересень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30