Відкриття обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Джура 22

IMG 8949

IMG 8803

19 травня в Березівці на стадіоні «Колос» відбулося урочисте відкриття другого обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

В урочистостях взяли участь голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський, радники голови облдержадміністрації Надія Яшан і Станіслав Драгаєв, начальник управління спорту ОДА В’ячеслав Березуцький, начальник управління освіти ОДА Оксана Углик, депутати обласної ради Князь Хачатрян і Олександр Барський, голова РДА Геннадій Заболотний, голова районної ради Віталій Мосійчук, перший заступник голови РДА Олена Карабаза, заступник голови райради Валентина Димова, міській голова Валерій Григораш, депутати районної ради Ігор Соловйов і Василь Задорожнюк, директор ВПУ ОНПУ Валентина Шевченко, керівники управлінь району.

На стадіоні вишикувалися команди джурів з районів Одещини — кожна в своєму однострої і з хоругвою. У грі беруть участь 24 райони Одеської області, 260 учасників-джурів (учнів шкіл). Після того, як пролунав Гімн України, хвилиною мовчання було вшановано пам’ять про полеглих захисників Вітчизни. Прапори України та змагань підіймали учасник бойових дій на Сході України Олег Кравець та кращі учасники команд.

Привітали команди з початком змагань, побажали успіхів і відзначили важливість патріотичного аспекту даної гри керівники обласного і районного рівнів. А Надія Яшан передала вітання учасникам змагань від губернатора Міхеїла Саакашвілі.

Ведучі назвали меценатів, які надали допомогу в організації та проведенні змагань. Це — координатор обласного штабу «Сокіл» («Джура») Тетяна Козланюк, отаман Чорноморського гайдамацького з’єднання Сергій Гуцалюк (був нагороджений грамотою від голови облради), Князь Хачатрян, Ігор Соловйов, Василь Задорожнюк, підприємець Тамара Федоронько.

В ході відкриття виступили духовий оркестр Одеської військової академії, вихованці Березівської музичної школи Валерія Ніколенко й Ашик Хачатрян та танцювальний колектив «Сонечко» (керівники Тетяна Боровецька, Ірина Передерко). Опісля відбувся парад команд.

Після урочистої церемонії на стадіоні «Колос» учасники переїхали до дитячого табору «Чайка», де 5 днів триватимуть змагання відповідно до програми гри. А 23 травня відбудеться підбиття підсумків змагань і визначення переможців.

 

 

 

 

 

 

 

 

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Вересень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30