Команда з Березівки – переможець обласної гри «Сокіл-Джура»!

2

3

1

23 травня в дитячому таборі «Чайка» відбулося урочисте закриття обласних змагань військово-патріотичної гри «Сокіл-Джура».

В урочистостях взяли участь заступник губернатора, керівник обласного штабу гри «Сокіл-Джура» Соломія Бобровська, начальник управління цивільного захисту та оборонної роботи ОДА Сергій Помазан, начальник департаменту освіти ОДА Галина Пономарьова, т.в.о військового комісара облвійськкомату Олександр Дем’янов, координатор обласного штабу гри «Сокіл-Джура» Тетяна Козланюк, отаман Чорноморського гайдамацького з’єднання Сергій Гуцалюк, голова РДА Геннадій Заболотний, голова районної ради Віталій Мосійчук, перший заступник голови РДА Олена Карабаза, заступник голови райради Валентина Димова, заступник голови РДА Сергій Лоскутніков, директор табору Сергій Дідиченко, начальник відділу освіти РДА Ольга Гаврилюк, керівник КЗ «Березівська ЦРЛ» Віталій Паданєвич, начальник управління АПР РДА Сергій Цапкаленко.

Надали допомогу в проведенні змагань, крім обласних кураторів, також Герой України Зінаїда Гришко, депутат обласної ради Князь Хачатрян, аграрії Анатолій Запорожан, Марія Якобюк, Олександр Сітинський, депутат райради Олександр Соловйов.

«П’ять днів 23 команди з районів Одещини (260 учасників), починаючи з 7.00 і до 23.00, змагалися з орієнтування на місцевості, з військової спеціальності (в тому числі зі стрільби і тактичної медицини), та з інтелектуальних квестів. Протягом змагань учасники подолали пішки приблизно 20 км. Харчувалися в таборі добре (спасибі кухарям), а жили на території в наметовому містечку», розповіла в інтерв’ю газеті «Степовий маяк» голова обласного осередку «Пласт» Раїса Краєва.

У підсумку – 1 місце вибороли березівчани, 2-ге – команда з Одеської гімназії, а 3-тє – команда з Южного. Команди нагороджені кубками, медалями, грамотами.

Керівнику агрофірми “Маяк”, Герою України Зінаїді Гришко вручено грамоту за підтримку табору. Зінаїда Михайлівна у свою чергу подякувала керівникам району за прекрасний захід для молоді. Директору табору С.Дідиченку вручено грамоту за підготовку закладу до сезону і до гри.

«Ми хочемо в «Чайці» провести в наступному році Всеукраїнські змагання джур. А поки що бажаючі можуть відпочити в таборі під час першої зміни», зазначив голова РДА Г. Заболотний.

 

 

 

 

 

 

 

 

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Вересень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30