ДИТЯЧЕ СВЯТО У МАР’ЯНІВЦІ

IMG 5184

IMG 5332

IMG 5205

10 червня в селі Мар’янівка відбулося свято з нагоди Дня захисту дітей. Захід відбувся на майданчику біля пам’ятника солдату-визволителю.

За словами Гуляївського сільського голови Тетяни Юрченко, у святі взяли участь близько ста дітей з трьох сіл сільради – Мар’янівки, Сахарового і Гуляївки. Діток було доставлено автобусом.

Ведучі Ольга Каравенкова і Альвіна Прусакова надали слово запрошеному гостю – керівнику громадської приймальні народного депутата України Миколи Скорика Тетяні Патраманській.

«Передаю щирі вітання дітям і дорослим від народного депутата України Миколи Скорика, обласного депутата Князя Хачатряна і голови районної ради Віталія Мосійчука. Діткам керівники передали солодощі (печиво, цукерки, сок і газовану воду). Обласний депутат К. Хачатрян подбає про ремонт приміщення в Гуляївській школі, яке виділено для НВК. На ремонт цього приміщення з обласного бюджету виділено 210 тис. грн. Сподіваємося, що до 1 вересня приміщення буде підготовлено і дітки підуть до дитсадка. В Гуляївській громаді за допомогою К. Хачатряна здійснено ямковий ремонт шляхового покриття дороги. В Мар’янівському клубі за його допомоги буде здійснено заміну вікон на металопластикові і вже придбані вхідні металеві двері», сказала Т. Патраманська.

Під час концерту виступили місцеві дітки, гарно вбрані в українські костюми.

Як повідомила завклубом с. Мар’янівка Наталія Волкова, в ході концерту виступили дитячий гурт «Веселка», Тетяна Чабанюк, Микола Касьяненко, Діана Шепеляєва, Дмитро Волков, Наталія Мирошник, Вікторія Дзюба та ін. Відбувся конкурс дитячого малюнку на асфальті, переможців сільрада відзначила призами. Від сільради і керівника ПП “Вересень” Сергія Хімича діток пригостили морозивом.

В розмові з Т. Патраманською місцеві жителі висловлювали щирі слова вдячності на адресу обласного депутата К. Хачатряна і голови районної ради В. Мосійчука.

 

 

 

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Вересень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30