"ВЕРНІСАЖ ПРОФЕСІЙ" У ВПУ ОНПУ

IMG 5094

IMG 4338

IMG 4398

9 червня у Березівському Вищому професійному училищі Одеського національного політехнічного університету відбувся захід «Вернісаж професій» в рамках проекту “Підготовка робітничих кадрів в умовах євроінтеграції”.

У заході взяли участь голова районної ради Віталій Мосійчук, заступник голови райради Валентина Димова, секретар міської ради Сергій Шевченко, начальник відділу освіти РДА Ольга Гаврилюк, головний лікар ЦРЛ Віталій Паданєвич, педагоги, майстри закладу, а також волонтер Корпусу Миру США в Україні Деніель Еплмен.

Після зустрічі гостей відбулася демонстрація міжнародної колекції Театру мод «Березівочка» (керівник – заступник директора Алла Ліщинська). У фойє закладу гостям презентували творчі вироби майбутніх зварників –«Територія толерантності». У «Віденському кафе» відбулася презентація кулінарних виробів учнів, які навчаються за напрямком «Харчові технології».

Затим настала черга відкриття заходу. У «Віденському дворику» з вітальним словом виступила директор училища Валентина Шевченко, екс-президент Спілки кухарів Австрії викладач вищої професійної школи (місто Відень) Гаральд Фаргель, волонтер Корпусу Миру США в Україні Деніель Еплмен. Гостей представив заступник директора Григорій Шевченко. Віталій Мосійчук привітав іноземних гостей і від райради вручив їм подарунки-сувеніри.

“Дякую Вам, містер Деніель та гер Гарольд, за вашу активну участь у цьому проекті, який націлений на розвиток Березівської громади, за співпрацю в розробці освітніх та соціальних заходів для молоді в таких сферах, як здоровий спосіб життя, підготовка до професійної діяльності, вивчення англійської та німецької мов та виховання громадської свідомості”, сказав голова районної ради.

Юні і досвідчені таланти училища показали публіці концерт з вокальними номерами. Порадували своїм співом Валерія Ніколенко, гурт «Тилігул» та хорова капелла. Опісля настала черга презентації виробів та послуг учнів, які навчаються за напрямками «Технологія легкої промисловості» та «Сфера послуг». Г. Фаргель презентував страви фінгер-фуд.

Втім, основне дійство було ще попереду. У навчально-ресторанному комплексі «Відень-Берлін» пан Фаргель влаштував презентацію страв під назвою «Сучасні тенденції в декоруванні страв із птиці».

Гість з Австрії разом з учнями-кухарями приготували салат «Вальдорф» із селери та яблук, «Філе принцеси з овочами» (картопля запечена, броколі і морква) під соусом Demiglace і на десерт - фруктовий мус.

За підсумками майстер-класу студентам, викладачам та майстрам були вручені дипломи. А керівництво ВПУ і Г. Фаргель обмінялися подарунками.

Наприкінці гостям вручили подарунки-обереги «На щастя, на долю» - вироби майбутніх столярів.

 

 

 

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Вересень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30