МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО — ЗАПОРУКА РОЗВИТКУ ГРОМАД

IMG 4129

IMG 4180

В Одесі 10-11 червня пройшов Форум “Міжнародне співробітництво - запорука розвитку громад в Україні”. Почесний гість заходу Беренд Де Грют - керівник програм співробітництва Делегації ЄС в Україні.

У форумі взяли участь представники органів місцевого самоврядування районів, міст, сіл і громад Одеської області, які мали можливість ознайомитися з основними програмами міжнародної технічної та донорської допомоги, з принципами реформ децентралізації, регіональної політики від представників міжнародних організацій (Despro, ПР ООН, Surdp, GIZ, USAID, European Profiles, Добробут громад та інших).

Обговорювалися перспективи залучення в регіон додаткової допомоги ЄС в рамках впровадження реформи децентралізації та місцевого самоврядування.

У роботі форуму взяв участь голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський, заступник голови Юрій Димчогло, депутати обласної ради, а також заступник голови Одеської облдержадміністрації Соломія Бобровська.

Березівський район на заході представляли заступник голови районної ради Валентина Димова та головний спеціаліст по взаємодії з органами місцевого самоврядування Римма Хачатрян.

“Сподіваюся, що сьогодні ми зробили важливий крок вперед у розвитку наших міжнародних партнерських відносин. Вже досягнуті певні домовленості про спільну роботу з Делегацією ЄС в Україні. Підкреслю, що наша спільна і відповідальна робота - запорука взаємної довіри і системної роботи в цьому напрямку”, - зазначив директор Бюро регіонального розвитку Одеської області Антон Яроцький, підводячи підсумки форуму.

За словами В. Димової, велика увага міжнародними інституціями приділятиметься об’єднаним територіальним громадам, тож Розквітівська і Червоноармійська громади можуть розраховувати на взаємодію з іноземними партнерами.

 

 

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Вересень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30