Конкурс благоустрою сільрад: огляд претендентів

DSC 4131

DSC 4424

20 липня розпочався огляд претендентів на звання кращої сільради району по благоустрою. А переможець представлятиме Березівщину на обласному конкурсі.

Комісія районних фахівців на чолі із заступником голови райради Валентиною Димовою оглянула дві сільради — Ряснопільську та Златоустівську. Краща сільрада буде визначена за такими критеріями як благоустрій, стан сміттєзвалищ, будівництво і капітальний ремонт об’єктів соціального призначення, фітосанітарний стан, криміногенна ситуація та ін.

Зі станом справ з благоустрою Ряснопільської сільради спеціалістів ознайомила її голова Тетяна Сафронова. За останні кілька місяців тут налагоджено вуличне освітлення у всіх 6 селах сільради, у Ряснополі благоустроєно територію біля пам’ятника воїнам-визволителям і встановлено огорожу, встановлено башту Рожновського, в Зеленопіллі проводиться капітальний ремонт клубу, в Основі встановили паркан біля пам’ятників у центрі села та на кладовищі. У кожному селі є стабільне водопостачання.

У планах — провести капітальний ремонт клубу і ФАПу у Петрівці, встановити башту Рожновського у Зеленопіллі.

Крім цього, з власної ініціативи сільрада оплачує видатки на лікування дітей віком до 3 років та їх харчування у НВК. Також сільрада виділила кошти на поточний ремонт Ряснопільського НВК і для проходження медогляду освітянам. Це відбувається завдяки зекономленим коштам бюджету сільради. Заступник голови райради В.Димова відмітила таку соціально-відповідальну позицію сільради і подякувала колективу за це.

Порадували комісію стан бібліотеки та НВК. Книгозбірня Ряснополя є однією з кращих сільських бібліотек. Бібліотекар Олена Біднюк сумлінно дбає про бібліотеку й підтримує її вигляд належним чином. Але, на жаль, через протікання даху клубу в книжковому фонді вже почала сипатися стеля. У навчально-виховному комплексі села планується заміна 50 старих великих вікон на сучасні металопластикові, активно йде облаштування дитячого майданчика для дошкільнят.

Серйозного ремонту потребують зала Ряснопільського БК (приміщення має великі розміри, не опалюється і протікає дах) та амбулаторія (будівля без фундаменту).

Наступним був візит до Златоустівської сільради. Найперше, з чим ознайомив голова сільради Микола Фоменко — це приміщення дитсадка. Будівля не використовувалася протягом 20 років, але не сильно занедбана. Тепер її почали відновлювати, адже нині у сільраді збільшилася кількість дошкільнят. В будівлі вже встановили металопластикові вікна. Крім цього, там планується провести капітальний ремонт, підвести комунікації.

Потім голова сільради розповів членам комісії про успіхи з благоустрою сільради за останній час. Так, у Софіївці спільними зусиллями сільради та громади на сільському кладовищі встановили паркан, проведено вуличне освітлення. У планах — оновити техоснащення в Софіївському клубі, облаштувати дитмайданчик біля Златоустівського ФАПу, встановити спортмайданчик на стадіоні, придбати форму для сільської футбольної команди, а спортінвентар для громади. З рекультивацією земель сміттєзвалищ сільради допомагає ТОВ «Агрофірма «Маяк».

До переваг села можна віднести найкращий у районі сільський будинок культури, благоустроєну територію села, мальовниче місцерозташування, гарну школу, стадіон біля лиману. А ось серед актуальних проблем — відсутність дитсадка, необхідність ремонту ФАПу, вуличне освітлення.

Під час виїзду члени комісії оглянули важливі об’єкти соцпризначення у двох сільрадах — школи, амбулаторію або ФАП, будинок культури, бібліотеку, торгівельні заклади. Також оглядали благоустрій пам’ятників та сміттєзвалища.

Після поїздки члени комісії поділилися своїми враженнями від огляду сільрад-учасниць конкурсу з головою районної ради В.Мосійчуком.

Наступний виїзд комісії відбудеться до Шевченківської сільради, яка теж є претендентом на звання кращої.

 

 

 

 

 

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Вересень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30