Депутатами прийнято рішення щодо незадовільної оцінки роботи голови РДА

IMG 4242

IMG 4279

IMG 4387

Минулої п’ятниці відбулось засідання VII сесії сьомого скликання Березівської районної ради.

До участі в ньому були запрошені депутати обласної ради Князь Хачатрян, Олександр Адзеленко, голова РДА Геннадій Заболотний, заступник голови РДА Олена Карабаза, міський голова Валерій Григораш, керівники відділів та підрозділів РДА, громадські активісти, представники ЗМІ.

Традиційно, перед початком роботи сесії, голова райради Віталій Мосійчук привітав депутатів, що святкували у міжсесійний період свій день народження, та ювілярів.

Віталій Мосійчук виразив вдячність депутатам, які активно працювали підчас засідань профільних постійних комісій. Саме завдяки їх чіткій і злагодженій роботі питання, що пропонувалися для розгляду на сесійне засідання, були обговорені, прокоментовані й проаналізовані. Тому, підвівши підсумки обговорень з питань змін до районного бюджету, нового складу присяжних, підтримки мораторію на підняття цін на ЖКП для населення, депутати прийняли відповідні рішення. Депутати від блоку Петра Порошенка Василь Задорожнюк, Валентина Хриненко, Сергій Хіміч та Василь Мороз не взяли участь у голосуванні з питання підтримки мораторію на підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги. Майже одноголосно підтримали депутати звернення групи представників радикальної партії про підтримку рішення та відповідну постанову Верховної ради України (2015 рік) про визнання Росії країною-агресором.

Депутати розглянули лист райдержадміністрації на адресу районної ради від 28 липня з пропозиціями щодо питання урегулювання виплати заробітної плати медичним працівникам району. Про лист-звернення до міністерсва фінансів України з описаною проблемою у сфері медицини в районі, прийнятий на засіданні постійної комісії з бюджету, фінансово-економічних питань, інвестиційної діяльності та регуляторної політики, повідомив голова комісії Василь Задорожнюк.

Питанням, що викликало емоційно-аналітичну реакцію залу, став звіт голови РДА Г.Заболотного про діяльність за період роботи з вересня 2015 року по липень 2016 року у частині делегованих вповноважень. Без оптимізму відреагували на статистичну форму звіту депутати, звертаючись до доповідача із запитаннями. Депутатський корпус переважною більшістю голосів (25 депутатів) проголосував за Відкритий лист до Президента України Петра Порошенка та губернатора Одеської області Міхеїла Саакашвілі (зі змістом якого ознайомила учасників сесійного засідання заступник голови райради Валентина Димова) про незадовільну оцінку депутатами роботи нинішнього Березівського голови райдержадміністрації.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Вересень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30