Підсумки районного конкурсу

IMG 9046

Днями, під час робочого засідання, підвела підсумки роботи комісія районних фахівців (представників державних органів виконавчої влади, держземкадастру, галузей медицини, освіти та культури, поліцейського відділу) з питань проведення щорічного районного конкурсу сільських та селищних рад з розвитку соціальної інфраструктури та благоустрою території.

На чолі з заступником голови райради В.Димовою члени комісії здійснили робочі поїздки по територіях сільських рад, представлених до участі у районному конкурсі на найкращу сільську раду. У центрі уваги комісії були стан соціально-культурних об’єктів та рівень соціально-побутового забезпечення і впорядкованість території.

Серед претендентів на перемогу визначились три сільські ради: Златоустівська, Шевченківська, Ряснопільська. Під час робочого засідання кожен представник своєї галузі чи служби поділився враженнями від відвідин і спілкування із спеціалістами на місцях і висловив думку про рівень життєдіяльності, забезпеченості, використання можливостей, участі у підвищенні соціально-побутового рівня сіл громади та підприємницьких ланок. За більшістю голосів пріоритет набули Ряснопільська та Шевченківська сільради.

Голосуванням визначено переможця: ним стала Ряснопільська сільська рада. На другому місці — Шевченківська сільрада. Третє місце посіла Златоустівська сільрада.

Участь в робочому засіданні взяв голова районної ради Віталій Мосійчук, який поділився з членами комісії власними судженнями. «Кожна сільська рада має свої переваги, свої недоліки і досягнення. І в кожній є питання, які потрібно вирішувати», — зазначив голова.

     На початку вересня у район прибуде обласна комісія з питань проведення обласного конкурсу сільських та селищних рад, що визначатиме переможця обласного рівня. І у кінці цього року ми матимемо можливість дізнатися про переможця обласного конкурсу

 

 

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Вересень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30