Продуктивний відпочинок для спортсмена

image

image 1

Сьогодні їх останній день перебування в дитячому оздоровчому таборі «Чайка». Тренери Оксана і Валентин Науменки та Світлана Дроган втілили в цьому році прекрасну ідею: поєднали тренування та відпочинок своїх вихованців. Юні акробати мали можливість 10 днів з користю для тіла і душі провести в «Чайці».

З             а сприяння голови райради Віталія Мосійчука та заступника голови райради Валентини Димової вартість путівок для спортсменів була вкрай оптимізована, що допомогло родинам відрядити дітей до табору.

Привезли тренери на оздоровчо-тренувальну базу, в яку на якийсь період перетворився табір, необхідне спортивне спорядження.

Розпорядок дня для 30 юних спортсменів дозволяв підтримувати належну спортивну форму (для спортсмена дуже важливо не переривати тренувань, наголошує Оксана Науменко), а сонце, вода і наповнене здоров’ям повітря сприяли накопиченню запасу енергії і витривалості для участі у змаганнях та тренуваннях у новому навчальному році. Півтори години ранкової пробіжки і фізичних рухів та трьохгодинні вечірні тренування перетиналися з годинами розваг і купанням у лимані. А ввечері дискотеки та концерти, в яких почергово юнаки та дівчата ставали то учасниками, то глядачами.

Надто запам’ятаються молоді обіди, сніданки і вечері, які майстерно і з любов’ю готували для них кухарі. М’ясні та овочеві страви, борщі, супи (щораз з іншими інгредієнтами) — на дитячих тарілках не залишалося нічого. «Годували дуже добре»,— із задоволенням констатують і тренери.

«Такий досвід варто підтримувати і надалі, — ділиться думками Світлана Дроган. — Крім того, що наші діти заряджаються безграничною енергією, сповнюються позитивними емоціями і набувають нових вражень, вони дотримуються порядку і вимог тренувань. А це для справжнього спортсмена дуже важливо. Наступного року до такої форми поєднання тренувань та відпочинку потрібно залучити інших спортсменів — волейболістів, баскетболістів, каратистів. Такий продуктивний відпочинок корисний кожному спортсмену».


 

 

 

 

 

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Вересень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30