Питання розподілу землі Заводівської сільради — на контролі

DSC 6162

DSC 6164

DSC 6179

DSC 6176

У середу, 10 серпня, відбулася зустріч голови районної ради Віталія Мосійчука з депутатами районної ради. Її темою стало ситуація з землею у Заводівській сільраді.

У зустрічі взяли участь заступник голови районної ради Валентина Димова, прокурор району Абдула Газієв, депутати райради Тетяна Моторні, Олександр Кривенко, Петро Чепразов та громадський діяч Ігор Моторний.

Депутати попросили розібратися з цією актуальною проблемою, адже у сільраді є факти самовільного захвату сільськогосподарських земель. На депутатські запити щодо розподілу землі сільрада не надає конкретної інформації. «На всі наші звернення ні голова сільради, ні колишній землевпорядник не могли надати чітких даних по обробці землі у Заводівській сільраді. Земельних угідь тут чимало, а хто їх обробляє — не зрозуміло. Через таку невизначеність бюджет сільради недоотримує кошти, які можна направити на розвиток села», — зазначив громадський діяч Ігор Моторний.

На думку депутатів, внести ясність у це питання мають правоохоронні органи. Тому разом з головою райради Віталієм Мосійчуком вони звернулися до прокурора з пропозицією вжити дієві заходи по даним фактам.

Були відсутні карти На зустріч також був запрошений новий землевпорядник Володимир Стеценко, який надав чіткі дані по обробці частини земель Заводівської сільради. Більш детальну інформацію він надасть пізніше, коли увійде в курс всіх справ.

Голова районної ради Віталій Мосійчук повідомив, що карти сільради повністю передані новому землевпоряднику. «Голова сільради не виконує покладених на нею державою функцій щодо наповнення бюджету. Були у нас претензії роботи колишнього землевпорядника: його робота була неефективною, були відсутні карти. Зараз ситуація змінилася в кращу сторону», — зазначила заступник голови районної ради Валентина Димова.

І як відмітив депутат райради Олександр Кривенко, головне зараз — відпрацювати алгоритм дій органів місцевого самоврядування у такій ситуації. Адже подібні випадки розподілу земель у Березівському районі не поодинокі

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Вересень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30