Дотримуючись норм соціальної справедливості

IMG 9083

IMG 9084

Вирішити нагальні питання, що були включені до порядку денного, учора провела засідання бюджетна комісія районної ради. В ньому взяли участь голова райради Віталій Мосійчук, депутат обласної ради Князь Хачатрян, заступник голови райради Валентина Димова, заступник голови РДА Сергій Лоскутніков.

Внесення змін до рішення райради про районний бюджет на 2016 рік стосовно перерозподілу видатків на заробітну плату медичним працівникам первинної і вторинної ланок та узгодження розподілу видатків згідно отриманим районним бюджетом субвенцій від сільських рад — з питаннями порядку денного ознайомив присутніх голова постійної комісії з бюджету, фінансово-економічних питань, інвестиційної діяльності та регуляторної політики Василь Задорожнюк.

Для того, щоб поставити у рівні умови працівників медичної галузі, фінансове управління РДА пропонує перерозподілити медичну субвенцію (яка приходить на районний бюджет) так, щоб забезпечення обох установ було однаковим, на варіантах розподілу акцентувала увагу присутніх начальник фінуправління РДА Олена Болотенко. В одному з них, зазначила фахівець, нарахування відбуватиметься по визначенню середньої заробітної плати в ланках первинної і вторинної медицини. Інший варіант — щомісяця, зважаючи на поточні зміни, по фактичній наявності коштів, узгоджувати суми перерозподілу і перерахувань для медичної сфери. Члени комісії одноголосно підтримали пропозицію перерозподілу суми медичної субвенції на галузі первинної і вторинної медицини, грунтуючись на нормах соціальної справедливості. З обговорення (необхідності та обгрунтування) такого виходу з даної ситуації була проведена зустріч спеціалістів фінуправління з медичними працівниками, довела до відома присутніх О.М.Болотенко.

Прокоментував пропозицію РДА, викладену у листі від 3 серпня, щодо виділення коштів з районного бюджету (при показниках його перевиконання) на вирішення «медичної» проблеми голова райради Віталій Мосійчук. З фонду райбюджету, зазначив він, кошти на закриття даного питання не можливо виділити: з оглядом на ймовірні термінові видатки, пов’язані із забезпеченням профілактики занесення та розповсюдження африканської чуми свиней (що поширилась вже на Іванівський та Любашівський райони), у разі стихійних лих від негоди (маємо досвід недавньої бурі на Одещині), проблемою з виплатою заробітної плати у бюджетних організаціях на кінець поточного року тощо. Резерв коштів у районному бюджеті на вирішення найнагальніших питань повинен бути, — підтримали голову райради і члени комісії.

Пропозицію звернутися з листом щодо сприяння у вирішенні забезпечення зарплатним фондом медичної галузі до обласної ради надав депутат обласної ради Князь Хачатрян.

 

 

 

 

 

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Вересень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30